Privilege naktinis klubas Ispanijoje

Ibiza garsėja ne tik gražia architektūra, bet ir turiningu naktiniu gyvenimu. Klubuose grojamos įvairios muzikos ir vakarėlių tematikos pasiūla pranoksta bet kokius lankytojų lūkesčius. Į Ibizą vasaros sezonu persikelia ne tik garsiausi Londono naktinių klubų diskžokėjai, bet ir Ispanijos, Vokietijos klubų žvaigždės bei teminių vakarėlių organizatoriai. Garsiausias ir didžiausias visame pasaulyje, šalia Ibizos įsikūręs Privilege naktinis klubas per vakarą gali sutalpinti net iki 10.000 lankytojų!

Privilege naktinis klubas – didžiausias pasaulyje

Įsigijus pigius lėktuvo bilietus į Ibizą ir pasivaikščiojus po vingiuotas senamiesčio gatveles, pasigrožėjus įlankos panorama bei paskanavus paeljų viename iš jaukių restoranų, būtina atsiduoti Ibizos naktinio gyvenimo ritmui! Antraip  nepajusite tikrosios šio žemės lopinėlio dvasios. Ibizos naktinių klubų pasiūla yra labai didelė – nuo įvairiausios grojamos muzikos iki neišsemiamos fantazijos klubų tematikos – pasiūla pranoksta bet kokius lūkesčius. Į Ibizą vasaros sezonu persikelia ne tik garsiausi Londono naktinių klubų diskžokėjai, bet ir Ispanijos, Vokietijos klubų žvaigždės ir teminių vakarėlių organizatoriai. Viename renginyje prie pulto dažniausiai susitinka bent po du itin garsius ir dar apie tris ne tokius garsius diskžokėjus. Didžiausi ir geriausi salos sostinės Ibizos naktiniai klubai yra įsikūrę šalia miesto – tai apie 7000 lankytojų talpinantis Amnezia naktinis klubas ir dar didesnis, Privilege naktinis klubas.

Privilege klubas Ibizoje yra laikomas vienu iš geriausių naktinių klubų, kuris įsikūręs San Rafaelyje, tarp Ibizos ir San Antonio pagrindinio kelio. Privilege naktinis klubas nuo Ibizos miesto nutolęs 4km  ir nuo San Antonio miesto 7km. Šis klubas yra didžiausias pasaulio klubas ir netgi įrašytas į pasaulio Gineso rekordų knygą. Pagal apskaičiavimus, klube telpa apie 10.000 lankytojų. Klube yra didžiulis baseinas ir scena, kurioje vyksta erotiniai ir meniniai pasirodymai. Po atviru dangumi veikia jaukus restoranas, kurį naktį taip pat verta aplankyti.

Klubo vakarėliai ir kainos

Privilege naktinis klubas reguliariai rengia įvairius teminius naktinius renginius viso sezono metu, tokius kaip Tiesto, Meganite Monza, Supermartxe ir Xtravaganza. Privilege naktinis klubas atsidaro vidurnaktį. Lankytojai turi atvykti iki 2.00 val. ryto, jei nori išvengti prie klubo išsirikiavusios minios. Bilietus į klubą galima įsigyti 100-e jų platinimo vietų saloje, tik rekomenduojama juos įsigyti dieną prieš apsilankymą. Mokėjimas prie durų yra įmanomas, tačiau bilietai dažniausiai jau būna išparduoti. Įėjimas ypatingų klubo renginių metu ir sezono piko metu kainuoja nepigiai – apie 50 Eur, o mažesnių renginių metu ir viduryje savaitės – apie 25 Eur. Įsigiję pigius lėktuvų bilietus į Ibizą internetu, bilietus į naktinį klubą taip pat galite įsigyti internetu, adresu www.privilegeibiza.com. Šioje svetainėje rasite ir informaciją apie klube rengiamus renginius.

Iš pradžių vadintas “Ku”, Privilege naktinis klubas nuo 1970 metų buvo tik restoranas. Pagrindinė klubo erdvė yra orlaivio angaro dydžio, su 25 metrų aukščio stogu bei baseinu. Naktinio klubo pastatas taip pat garsus tuo, kad jame 1987 metais buvo nufilmuotas Fredžio Merkurio ir Monserat Kabalje “Barcelona” vaizdo klipas.

Kaip pasiekiamas Privilege naktinis klubas?

Susisiekimas su Privilege naktiniu klubu patogus taksi, arba kas 30 minučių kursuojančiais nemokamais autobusais. Nemokami autobusai kursuoja nuo Ibizos miesto  ”Estación Marítima” ir “Playa den Bossa”. Autobusų darbo laikas prasideda nuo vidurnakčio ir tęsiasi iki 6.00 val. ryto. Privilege naktinis klubas – tai privalomas aplankyti klubas Jūsų vizito Ibizoje metu.

Pigūs skrydžiai į Ibizą

Pigius lėktuvų bilietus į saulėtąją Ibizą, Ispaniją, gali pasiūlyti tokios aviakompanijos kaip Czech Airlines, Scandinavian Airlines, Air Baltic, Lufthansa ir kitos. Lėktuvai leidžiasi Ibizos oro uoste, nuo miesto centro nutolusiame apie 7 kilometrus į pietvakarius. Nuo oro uosto miesto centras pasiekiamas reguliariai kursuojančiu Nr. 10 autobusu, kelionė trunka apie 30 minučių, o mokestis į vieną pusę siekia apie 1,50 Eur. Kita transporto alternatyva – vandens keltai, plaukiantys iki Formentera, kelionė trunka apie 45 minutes. Nuo oro uosto galima vykti ir taksi. Plačiau apie susisiekimą skaitykite interneto svetainėje www.worldtravelguide.net.