Registracija į skrydį

Registracija į skrydį yra tas procesas, nuo kurio ir prasideda skrydis, kadangi keleivis suveda savo duomenys, kurie tampa jo kelionės dokumentu tiek skrydžių bendrovei, tiek ir jam pačiam. Tik tinkamai atlikęs registraciją į skrydį, keleivis gauna bilietą (įlaipinimo taloną) ir gali keliauti. Visi kiti dokumentai, gauti iki sėkmingos registracijos tėra informavimo būdas.

Nepaisant to, kad registracijos procesas iš tikro nėra sudėtinga procedūra, problema yra ta, kad pas daugelį skrydžių kompanijų registracijos taisyklės skiriasi. Pagrindiniai skirtumai, žinoma, yra laikas ir būdas, tačiau taip pat yra ir kitų, mažesnių niuansų.

Mūsų svetainėje yra sutalpintos visų kompanijų, kuriomis labiausiai mėgsta skraidyti lietuviai pagrindinės registracijos taisyklės. Taip pat čia rasite ir atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus. Pasirinkite iš žemiau esančių kompanijų sąrašų sau aktualią ir sužinokite visą reikiamą informaciją apie registraciją į skrydį.

Registracija į skrydį Ryanair

Įsigyjote skrydį iš Ryanair ir turite klausimų dėl registracijos? Visi atsakymai čia

Registracija į skrydį Norwegian

Registracija į Norvegijos skrydžių bendrovės Norwegian registraciją į skrydžius čia. 

Registracija į skrydį Wizzair

Visa aktuali informacija dėl registracijos į skrydį su kompanija Wiizair.

Registracija į skrydį SAS

Visa aktuali informacija apie registraciją į SAS kompanijos skrydžius rasite čia.

Registracija į skrydį AirBaltic

Jeigu norite registruotis skrydžiui su Airbaltic, visą aktualią informacija rasite paspaudę ant nuorodos.

Registracija į skrydį LOT

Jeigu skrendate su LOT ir norite sužinoti šiek tiek daugiau apie registraciją į šios bendrovės skrydžius – visa informacija čia.