Skrydžių bendrovės

Jeigu nusprendėte keliauti, mes tikim, kad jums kyla daugybė klausimų, net jei ir esate nemažai skridę. Skrydžių bendrovės yra išsidėstę daugybėje šalių ir turi daugybę oro uostų, o jų taisyklės labai dažnai ir skiriasi. Tad visiškai nenuostabu, kad net nemažai keliavęs žmogus kartais pasimeta tarp jų visų. Ką jau kalbėti apie ne taip jau dažnai skraidančius žmones.

Šiame puslapyje Jūs rasite visą informaciją pagal skrydžių bendroves. Tai reiškia, kad jeigu jau išsirinkote su kuo skrisite, o gal net jau ir bilietus turite, o norite sužinoti viską nuo A iki Z, šis puslapis kaip tik jums. Pasirinkite Jus dominančią bendrovę ir sužinokite viską apie jos taikomas taisykles nuo bagažui taikomų reikalavimų, kelionių su vaikais, dokumentų iki tokių niuansų kaip prabangių drabužių ar muzikinių instrumentų gabenimas tam tikromis avialinijomis.

Airijos pigių skrydžių bendrovė yra viena didžiausių Europoje ir pasaulyje, siūlanti daugybę skrydžių krypčių iš Lietuvos. Skrisdami Ryanair galite gauti vienas geriausių kainų rinkoje, tačiau reikia turėti omenyje ir tai, kad kaip ir visos pigių skrydžių bendrovės, Ryanair turi gana griežtas sąlygas ir taisykles visose kelionių aspektuose. 

Vengrijos pigių skrydžių bendrovė Wizzair siūlo daugybę krypčių iš Lietuvos, pradedant nuo taip vadinamų darbinių maršrutų iki puikių krypčių atostogoms. Tačiau skrendant šia skrydžių bendrove, būtina žinoti ir laikytis jos gana griežtų taisyklių. 

Skrydžių bendrovė Airbaltic

Skrydžių bendrovė Airbaltic yra labai mėgstama keliautojų, kadangi su šia bendrove galite pasiekti daugybę, net ir sunkiai iš Lietuvos pasiekiamų taškų. Tiesa, bendrovės skrydžiai iš Lietuvos dažnu atveju būna su persėdimu Rygoje, tačiau skrydžių pasiūla leidžia susitaikyti su mažais nepatogumais.