Pigių skrydžių bendrovė Wizzair

Wizz Air yra viena iš pažangiausių pigių skrydžių bendrovių Europoje, žinoma savo mažomis kainomis ir platų maršrutų tinklu. Ši aviacijos bendrovė, įkurta 2003 metais, pasiūlė naują požiūrį į skrydžius, leisdama daugeliui žmonių išpildyti savo kelionių svajones be didelių išlaidų.

Wizz Air buvo įkurta kaip bendra Vengrijos ir JAV investicijų iniciatyva, o pirmieji skrydžiai pradėti 2004 metais iš Budapešto, Vengrijoje. Nuo to laiko bendrovė greitai plėtėsi, pritraukdama vis daugiau keleivių iš viso pasaulio.

2007 metais Wizz Air atidarė savo pirmąją bazę užsienyje, Londono Lutono oro uoste Jungtinėje Karalystėje, iš kurios pradėjo skraidyti įvairiomis kryptimis Europoje. Tai žymiai padidino bendrovės pasiekiamumą ir patrauklumą Europos keleiviams.

Wizz Air flotilę daugiausia sudaro Airbus A320 ir A321 lėktuvai, kurie žinomi dėl savo ekonomiškumo ir patikimumo. Šie lėktuvai leidžia bendrovei teikti pigius skrydžius ir sumažinti išlaidas, taip suteikiant keleiviams galimybę mėgautis kokybiškomis paslaugomis be didelių kainų.

Wizz Air yra sukaupusi daug patirties ir turi keletą bazių skirtingose šalyse. Pagrindinės jos bazės yra Budapešte (Vengrija), Varšuvoje (Lenkija), Bukarešte (Rumunija) ir Sofijoje (Bulgarija). Taip pat yra papildomos bazės kituose Europos oro uostuose.

Bendrovė teikia skrydžius į daugiau nei 150 krypčių Europoje, įskaitant populiarius miestus kaip Paryžius, Londonaas, Berlynas ir Barselona. Be to, ji siūlo ir skrydžius į keletą krypčių Artimuosiuose Rytuose, Izraelį ir kai kurias kitas šalis.

Wizz Air yra viena iš pirmaujančių pigių skrydžių bendrovių Europoje, žinoma savo mažomis kainomis ir platų maršrutų tinklu. Jos moderni ir efektyvi flotilė bei daugybė bazių leidžia bendrovei pasiūlyti skrydžius į daugiau nei 150 krypčių, tenkinant kelionių poreikius įvairiems keleiviams.

Wizz Air nesustoja plėstis ir toliau ieško naujų galimybių bei siūlo kokybiškas ir prieinamas skrydžių paslaugas. Jei ieškote pigių skrydžių su patikima bendrove, Wizz Air yra puikus pasirinkimas jūsų artėjančiai kelionei.

Wizzair dokumentai

Skendantiems svarbu turėti tvarkingus dokumentus nuo bilietų iki asmens dokumentų. Čia rasite visą svarbią ir aktualią informaciją apie Wizzair skrydžiams reikalingus dokumentus

Bilietų atšaukimas

Domitės galimybė atšaukti savo Wizzair bilietus? Čia rasite visą aktualią ir svarbią informaciją dėl bilietų atšaukimo. 

Wizzair bagažas

Pigių skrydžių bendrovės taiko gana griežtą bagažo politiką. Ne išimtis ir Wizzair kompanija. Žinokite visas bagažo vežimo sąlygas ir nuostatas. Pasirūpinkite, kad jūsų kelionė būtų sklandi. 

Kelionės su vaikais

Planuojate keliauti su vaikais su skrydžių bendrovė Ryanair? Čia yra visa reikalinga informacija apie keliones su vaikais, kad kelionė su šeima taptu ne kančia, o didele, gražia patirtimi

Bilietų keitimas

Skrendate su Wizzair ir jums nutiko nenumatytos aplinkybės dėl ko norite pakeisti kažką savo kelionėje? Čia visa aktuali ir svarbi informacija apie bilietų keitimą, nepriklausomai nuo to, ką rengiatės keisti. 

Kelionės su gyvūnais

Apgailestaujame, tačiau ši kompanija nesiūlo gyvūnų pervežimo paslaugų, todėl keliaujantiems su gyvūnais, ši kompanija padėti negalės.