Skrydžiai su gyvūnais

Kelionė su mylimais gyvūnėliais gali būti maloni patirtis, bet skrydžiai su jais gali kelti ir tam tikrų iššūkių. Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime gyvūnų vežimo oro transporte ypatumus ir suteiksime naudingų patarimų, kaip pasiruošti skrydžiui, kad jis būtų saugus ir patogus tiek jums, tiek ir jūsų augintiniui.

Skrydžiai su gyvūnais – įvairūs iššūkiai

Vežiodami gyvūnus oro transporte, susidursite su tam tikrais iššūkiais, tačiau tinkamai pasiruošus, galėsite sumažinti galimus rūpesčius. Pažvelkime į keletą dažniausiai kylančių problemų:

  1. Transportavimo dėžės ir tinkama gyvūno savijauta: Gyvūnui svarbu turėti patogią transportavimo dėžę, kurioje jis jaustųsi saugiai ir patogiai. Prieš skrydį, pripratinkite savo augintinį prie transportavimo dėžės ir suteikite jam galimybę ją išbandyti. Tai padės sumažinti stresą skrydžio metu.

Gyvūno sveikatos ir veterinarijos dokumentai: Dauguma avialinijų reikalauja, kad vežamas gyvūnas turėtų tinkamas sveikatos ir veterinarijos dokumentus. Būtina pasitarti su veterinariju ir užtikrinti, kad jūsų gyvūnas būtų tinkamai vakcinuotas ir sveikas prieš skrendant.

Gyvūnų vežimo taisyklės skirtingose avialinijose

Skirtingos avialinijos taiko skirtingas taisykles ir procedūras vežant gyvūnus. Ypač svarbu jomis pasidomėti prieš įsigyjant bilietą su tam tikra kompanija, jei skrendate pigių skrydžių bendrovėmis. Dalis jų – gabenti gyvūnų neleidžia iš viso, kitos – turi tam tikras taisykles. Todėl būtinai domėkitės, kad netektų likti oro uoste.

Gyvūnų vežimas oro transporte gali būti saugus ir patogus, jei laikotės tinkamų procedūrų ir pasiruošimo priemonių. Užtikrinkite, kad jūsų gyvūnui būtų patogu ir saugu skrendant.

Norėdami gauti išsamią informaciją apie kiekvienos bendrovės taikomas augintinių vežimo taisykles, spauskite ant dominančios kompanijos pavadinimo ir sužinosite visą jums aktualią informaciją.

Skrydžiai su gyvūnais Ryanair

Deja, tačiau jei išsirinkote kryptį ir norite skraidintis gyvūną, su Ryanair to padaryti nepavyks, nes ši kompanija gyvūnų neveža. 

Skrydžiai su gyvūnais Wizzair

Oro skrydžių bendrovė „Wizzair”, kaip ir kolegos iš Airijos, gyvūnų transporto paslaugų neteikia.

Skrydžiai su gyvūnais Airbaltic

Jeigu norite skristi su bendrove „Airbaltic” ir gabentis gyvūną – spauskite ir sužinokite gyvūnų gabenimo sąlygas su šia bendrove.