Edifici Forum pastatas Ispanijoje

Architektūros šedevras – Edifici Forum pastatas stovi Barselonoje. Unikali trikampio forma, didelė aikštė ir nuolat organizuojami renginiai traukia miesto gyventojus ir svečius. Pastatas buvo skirtas 2004 metų renginiui „Kultūros forumas“. Šiuo metu 16 hektarų ploto komplekse nuolat vyksta įvairūs renginiai, seminarai ir parodos.

Edifici Forum pastatas Barselonoje

Barselonos mieste yra įdomus architektūros šedevras – Edifici Forum pastatas. Jis iš karto išsiskiria savo dydžiu ir forma. Visas bendras pastato ir šalia esančios teritorijos plotas užima net 16 hektarų. 2004 metais jame įvyko tarptautinis renginys „Kultūros forumas“, skirtas kultūros temai. Architektūros pastate yra tarptautinis kongresų centras, aikštė ir didelė salė. Čia nuolat vyksta įvairūs renginiai, seminarai ir parodos. Nepraleiskite progos įsigiję įprastus ar pigius lėktuvo bilietus apsilankyti Barselonoje esančiame Edifici Forum pastate, kuriame pamatysite nuostabų architektų darbą ir sužinosite jo istoriją.

Trikampio formos pastatas

2004 metais jis buvo baigtas statyti renginiui „Kultūros forumas“. Pastato išorė yra unikalios trikampio formos, kurios šonuose ilgis siekia 180 metrų, o aukštis 25 metrus. Išskirtinį statinį sukūrė šveicarų architektai. Tai iš dviejų dalių esantis kompleksas. Kongresų salė ir aikštė yra sujungti požeminiu tuneliu – galerija. Šiuo metu tai yra puikus architektūros kompleksas, kuriame vyksta įvairūs renginiai.

Pasibaigus tarptautiniam „Kultūros forumas“ renginiui, Edifici Forum pastatas buvo paliktas. Tai tapo labai svarbus Barselonos architektūros paveldas. Jis turi šalia nuostabią aikštę, kuri gavo apdovanojimą už puikiai sujungtą miesto ir gamtos infrastruktūrą.

Kongresai

Tais pačiais metais, kai turėjo įvykti kultūros forumas, Barselona tapo tarptautinio renginio organizatore. Nuo gegužės mėnesio iki rugsėjo mėnesio Edifici Forum pastatas tapo pagrindiniu miesto traukos centru, kuriame vyko įvairūs renginiai, kurie buvo skirti įvairialypės kultūros ir tarptautinės kultūros harmonizavimo sukūrimo temai. Tuo metu čia buvo organizuojami debatai, šventiniai koncertai, daugybė spektaklių, susirinkimų ir parodų. Tai buvo labai svarbus renginys, kurio metu įvyko net 47 kongresai buvo aptariamos svarbiausios žmonijos problemos ir jų sprendimo būdai. 2004 metų vykusiame renginyje Edifici Forum pastate apsilankė daugiau negu 67 tūkstančiai lankytojų. Trečdalis iš visų čia apsilankiusiųjų buvo atvykę iš užsienio šalių. Įsigiję įprastus ar pigius lėktuvo bilietus galėsite apsilankyti Barselonoje esančiame įspūdingame architektūros pasate, kuris vadinamas Edifici Forum, kuriame vyko labai svarbus tarptautinis kultūros renginys.

Naudinga informacija lankytojams

Įspūdingas Edifici Forum pastatas yra adresu: Rambla Prim 2–4. Patogiausias susisiekimas yra metro, reikia važiuoti L 4 geltona metro linija iki „El Maresme / Forum“ sustojimo. Galite rinktis 7, 36, 41, 43 arba 141 numerio autobusą, kuriuo reikia važiuoti iki El Maresme / Forum“ sustojimo. Taip pat galima važiuoti su T 4 numerio tramvajumi iki „Forum“ sustojimo. Barselonos mieste galima vykti ir turistiniais autobusais. Jeigu nenorite vykti visuomeniniu Barselonos miesto transportu, tai galite išsinuomoti automobilį arba vykti taksi. Atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais į Barseloną Edifici Forum pastatą galėsite pamatyti bet kuriuo metų laiku. Prieš atvykstant sužinokite ar tuo metu vyksta įdomios parodos ar renginiai. Dauguma jų galima pamatyti nemokamai. Detalesnę informaciją rasite:  www.ccib.es/home.

Pigūs skrydžiai į Barseloną

Apsilankę Barselonoje galėsite atvykti į Edifici Forum pastatą, kuris garsėja savo išskirtine architektūra. Tai galėsite pamatyti atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais į Barseloną. Pigius lėktuvo bilietus siūlo aviakompanijos Lufthansa, Aerosvit Airlines, Air Baltic, LOT Polish Airlines, Finnair, Chech Airlines, SN Brussels Airlines, Austrian Airlines ir Wizz Air ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Barseloną palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Aviakompanijų lėktuvai leidžiasi Barselonos El Prat oro uoste (Aeropuerto de Barcelona, BCN), kuris yra maždaug už 13 kilometrų nuo Barselonos miesto centro, į kurį galima nuvykti kas 15 minučių kursuojančiais autobusais (bilietas į vieną pusę kainuoja apie 5 EUR) arba kas pusvalandį važiuojančiu traukiniu (bilietas į vieną pusę kainuoja apie 3 EUR).