Ryanair bagažas

Visi keliautojai vienaip ar kitaip susiduria su bagažu, nepriklausomai tai rankinis, registruotas bagažas, sportinė įranga, muzikos instrumentai ar vaikų daiktai. Kadangi daugiausia skrydžių iš Lietuvos vykdo būtent ši bendrovė, tad nenuostabu, kad Ryanair bagažas kelia daugiausiai klausimų ar net iššūkių lietuviams.

Šiame puslapyje jūs rasite visą informaciją tiek apie rankinį, tiek apie registruotą bagažą, tiek ir apie sportinio inventoriaus, muzikinių instrumentų ar kitų, nestandartinių daiktų gabenimą šiomis avialinijomis.

Iš žemiau pateikiamo sąrašo pasirinkite jums reikalingą temą ir joje rasite ne tik gabenimo sąlygas, bet ir taisykles dėl pervežamų daiktų pakavimo, draudžiamų pervežti daiktų ir t.t. Jeigu laikysitės puslapiuose nurodytų instrukcijų, nepiktnaudžiausite ir negudrausite, esame įsitikinę, kad jokių problemų dėl bagažo neturėsite.

Tikimės, kad pateikiama informacija pravers planuojant kelionę ir jos metu.

Ryanair rankinis bagažas

Visiems skrydžių keleiviams priklauso nemokamas rankinis bagažas. Čia rasite visą aktualią informaciją apie Ryanair rankinį bagažą

Ryanair registruotas bagažas

Registruotas bagažas tai didesnės talpos bagažas, kurį privalu registruoti. Visa informacija apie registruotą bagažą čia

Ryanair sporto įranga

Neretai keleiviai renkasi aktyvias atostogas ir nori gabentis sporto įrangą. Visa informacija apie tai čia.