Warwick pilis Anglijoje

Warwick pilyje kiekvienas gali pasinerti į pribloškiančią tūkstantmečio istoriją, mitus ir nuotykius tiek lyjant lietui, tiek šviečiant saulei. Su savo nepamirštamomis atrakcijomis, renginiais ir pasirodymais, ši pilis pritraukia daug lankytojų, atvykusių pigiais ar tradiciniais skrydžiais iš įvairių šalių, nes čia tikrai puiki vieta pasisemti neišdildomų įspūdžių visai šeimai.

Warwick pilis – istorinė vieta, paliekanti neišdildomų įspūdžių

Warwick pilis yra viduramžių pilis, sukurta 1068 metais ant Avon upės vingio. Dabar ji priklauso Tussaud grupei ir yra labai populiari turistų, atvykusių į Angliją pigiais ar tradiciniais skrydžiais iš įvairių šalių bei dažnai lankoma vieta. Nors Warwick pilis būna dažnai gana perpildyta lankytojų, čia visada yra daug ką pamatyti ir nuveikti, todėl tikrai verta apsilankyti. Tiesą sakant, jei esate Anglijoje ir turite galimybę aplankyti tik vieną pilį, tai tikrai neapsiriksite, jei pasirinksite būtent šią.

Įsigiję bilietą, galėsite vaikščioti po senovinius pastatus, kurie dabar yra suvenyrų parduotuvės bei apžiūrėti visą pilį. Priešais Jus, pilies šiaurės rytų kampe, yra Guy bokštas. Bokštas buvo pastatytas 14 amžiuje ir yra 39 metrų aukščio. Galite eiti pylimais ir užlipti į patį Guy bokšto viršų, kur atsiveria puikus visos pilies ir jos teritorijos vaizdas. Tęsdami savo kelionę aplink pilį einant į kairę, praeisite Viktorijos rožių sodą ir ateisite iki Warwick pilies pagrindinio įėjimo didžiulių vartų ir barbakano. Žemiau pagrindinio įėjimo yra sausas griovys, per kurį dabar eina akmeninis tiltas, o ne pakeliamasis tiltas, kuris buvo čia iki 17 amžiaus. Bokštas, esantis pagrindinio įėjimo kairėje, vadinamas Cezario bokštu. Šis bokštas yra laikomas 14 a karinės architektūros šedevru. Bokštas turi 3 lygius, neįskaitant požemio, esančio žemiau bokšto. Jo aukštis siekia 44,8 metrus virš upės.

Ką galima pamatyti Warwick pilyje?

Warwick pilis suteiks atrakcijų ir įspūdžių visai dienai. Pilies viduje, lankytojai atvykę pigiais skrydžiais, ras daug eksponatų, įskaitant vaiduoklių bokštą, ginklų saugyklą, suvenyrų parduotuves bei restoranus. Warwick pilyje ir aplink ją taip pat kasdien vyksta įvairūs renginiai, kurie dažnai keičiami. Galima pamatyti riterių kovas, šaudymą iš lanko, mūšio aktus, sakalų pasirodymus ir t.t. Norėdami apsilankyti šioje pilyje, prieš įsigydami pigius lėktuvo bilietus, būtinai apsilankykite internetinėje svetainėje www.warwick-castle.com ir sužinokite, kada vyksta koks renginys.

Papildomos atrakcijos už papildomą mokestį yra apsilankymas Drakono bokšte (Merlin: The Dragon Tower) ir Pilies požemiuose (The Castle Dungeon). Pastarasis yra tikrai siaubą kelianti vieta, į kurią turėtų eiti tik stiprių nervų ir drąsūs žmonės. Todėl rekomenduojama, kad į šią požemių kelionę nesivestumėte vaikų iki 10 metų amžiaus. Nusprendę apsilankyti Drakono bokšte, turėsite įspūdingą kelionę pilies viduje, kur rasite magišką veidrodį ir turėsite galimybę pasikalbėti su pačiu didžiuoju slibinu.

Naudinga informacija

Warwick pilis randasi Warwick miestelyje, Warwickshire CV34 4QU, kuris nutolęs nuo Birmingemo apie 37 km. Ten galite nuvykti arba automobiliu, arba traukiniu iš Birmingemo Snow Hill traukinių stoties. Savo kelionės maršrutą sudaryti galite interneto svetainėje www.chilternrailways.co.uk.

Warwick pilis atidarytą kasdien nuo 10:00 (išskyrus Kalėdas), o užsidarymo laikas skirtingas. Bilietų kainos taipogi labai skirtingos, priklausomai nuo pasirinkto atrakcijų paketo. Perkant bilietus internetu, jie kainuos pigiau. Visą išsamią informaciją apie darbo laiką bei bilietų kainas rasite jau aukščiau minėtoje Warwick pilies interneto svetainėje www.warwick-castle.com.

Pigūs skrydžiai į Birmingemą

Pigius lėktuvų bilietus į Birmingemą, Angliją, Jums gali pasiūlyti tokios aviakompanijos kaip Ryanair, Brussels Airlines, Scandinavian Airlines, Air Baltic, Estonian Air, Lufthansa, Čekijos avialinijos ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Birmingemą palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Birmingemo tarptautiniame oro uoste. Oro uostas nuo Birmingemo miesto centro nutolęs apie 10,2 km į pietryčius. Oro uostą aptarnauja Birmingemo stotis, jungianti terminalus nemokamu traukiniu. Iki miesto centro traukiniai kursuoja reguliariai, maždaug kas 10 minučių. Kelionė tiesioginiu traukiniu trunka apie 10 minučių, bilieto kaina – apie 3,10 £. Iki miesto centro galima vykti ir A24 taksi, laukiančiu keleivių prie pat oro uosto terminalų, arba 900 autobusu, bilieto kaina į vieną pusę – apie 1.80£. Plačiau apie susisiekimą Birmingeme skaitykite www.birminghamairport.co.uk.