Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras Anglijoje

Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras yra kažkada buvęs automobilių keltas, pastatytas 1961 metais ir po 20 metų, 1981 metais, rekonstruotas į barą. Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras buvo laikinai iš Taino upės perkeltas į Glazgą, Clyde upę, tačiau vėliau grąžintas į nuolatinę vietą – Niukaslį.

Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras

Tuxedo Princess ir Tuxedo Royale yra du plaukiojantys naktiniai barai, seniau naudoti kaip automobilių keltai. Šie keltai imti naudoti kaip plaukiojantys naktiniai barai nuo 1980 metų. Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras buvo pirmasis iš dviejų įkurtų naktinių barų, o kol jis buvo laikinai iš Taino perkeltas į Glazgą, jo vietą užėmė Tuxedo Royale. Kai Tuxedo Princess buvo vėl grąžintas į Taino upę, Tuxedo Royale buvo perkeltas į Midlsbrą. Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras taip pat plaukiojo Clyde upe Glazge.

Plaukiančio naktinio baro įrengimas

Mintis nupirkti antrąjį laivą, kuriame būtų įkurtas naktinis baras, besišvartuojantis prie Taino upės kranto, kilo verslininkui Michael Quadrini, kuriam jau priklausė populiarus Tuxedo Junction naktinis baras Niukaslyje, tačiau jis ieškojo didesnės vietos. Tuomet jis nusipirko keltą, tuomet vadintą Skotland Princess (Škotijos Princesė) ir pervadino jį Tuxedo Princess. Tai buvo automobilių keltas, pastatytas 1961 metais ir rekonstruotas po 20 metų, 1981 metais.

Tuxedo Royale iš pradžių taip pat buvo automobilių keltas Duvre, pastatytas 1965 metais. Iš pradžių Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras turėjo būti prišvartuotas Taino upėje prie Niukaslio, bet po nesėkmingo planavimo, laivas buvo prišvartuotas kitoje pusėje, šalia Geitshedo kranto. 1983 m. gruodį, atsidarius klubui, buvo įdiegtas griežtas aprangos kodas, visi darbuotojai dėvėjo karines jūrų uniformas.

Tuxedo Princess išvykimas

2007 m. gruodį vyko atsisveikinimo su Tuxedo Princess renginys, kuriame dalyvavo 300 kviestinių svečių. Laivas buvo nuvilktas ir prišvartuotas Taino upėje 2008 m. liepos 27-ąją. Tuxedo Princess išvykimas sukėlė labai skirtingas visuomenės reakcijas – nuo nostalgijos naktiniam barui, kuris turėjo svarbų vaidmenį miesto naktiniame gyvenime iki nereikalingo trukdžio pašalinimą, atsiveriant naujiems tilto vaizdams. Susirinko minios, stebėjusios laivo išvykimą.

Anot BBC, Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras tapo Tainsaido išskirtiniu bruožu buvimo Niukaslyje metu ir tapo vienu iš daugumos žymių srities orientyrų. Anot Vakarinės kronikos, Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras tapo dažnai garsenybių lankoma vieta, kurianti Niukaslio, kaip išskirtinio miesto, reputaciją. Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras švelniai imtas vadinti Geordies valtimi.

Garsūs savininkai

Švartavimosi Taine metu, Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras priklausė garsiems žmonėms, tokiems kaip Danijos sosto įpėdiniui, kompozitoriui Andrew Lloyd Webber, aktoriui Kevin Costner, dJ Noel Edmonds, komikui  Freddie Starr, dainininkams Mick Hucknall, Rick Astley, Nik Kershaw ir Jason Donovan, pop grupei Frankie Goes to Hollywood, sportininkams Auf Wiedersehen, Daley Thompson, kriketo žaidėjui Ian Botham, futbolininkams Kevin Keegan ir Paul Gascoigne ir snukerio žaidėjui Steve Davis.

Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras – naudinga informacija

Atvykę į Lydsą tradiciniais ar pigiais skrydžiais, aplankyti Tuxedo Princess plaukiantį naktinį barą galite adresu: Hillgate Quay, Gateshead Quays, Newcastle šalia Tyne, NE8 2QS. Pasiekti Niukaslį, kur prisišvartavęs Tuxedo Princess plaukiantis naktinis baras, nuo Lydso miesto centro galite išsinuomotu automobiliu.

Pigūs skrydžiai į Lydsą

Tradicinius ir pigius skrydžius į Lydso miestą siūlo tokios aviakompanijos kaip Ryanair, Air Baltic, KLM, British Airways, LOT, Austrian Airlines, Estonian Air, Lufthansa, Skandinavijos avialinijos ir kitos aviakompanijos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Lydsą palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Lydso tarptautiniame Bradford oro uoste, esančiame tarp Bradfordo ir Harrogate’o. Oro uostas nutolęs nuo miesto centro yra 10 km į šiaurės vakarus. Iš oro uosto vykti į artimiausias gyvenvietes labai patogu viešuoju transportu. Į Lydso miesto centrą galite nuvykti 757 autobusu ir kelionės trukmė būtų apie 35 minutes. Autobusai reguliariai kursuoja nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro (taip pat ir savaitgaliais), yra traukinių stotis ir automobilių nuomos punktas. Plačiau apie susisiekimą su Lydso Bradford oro uostu skaitykite interneto svetainėje www.wymetro.com.