The Stand komedijos klubas Škotijoje

The Stand komedijos klubas yra lyderiaujantis tokio pobūdžio klubas visoje Jungtinėje Karalystėje. Pirmieji savininkai buvo Tommy Sheppard ir Jane Mackay. Glazge esantis klubas atidarytas 2000 metais seniau buvusios vidurinės mokyklos rūsyje.

The Stand komedijos klubas

The Stand komedijos klubas yra įsikūręs trijose Jungtinės karalystės vietose – Glazge, Edinburge ir Niukaslyje. Pirmieji savininkai buvo Tommy Sheppard ir Jane Mackay. Edinburge esantis The Stand komedijos klubas buvo įkurtas 1995 metais, nedideliame rūsyje, senamiestyje. Glazge esantis klubas atidarytas 2000 metais seniau buvusios vidurinės mokyklos rūsyje, Woodlands Vest Endo vietovėje.

Apsilankę Glazge tradiciniais ar pigiais skrydžiais, pamatysite, kad kas vakarą klube vyksta šiuolaikinės komedijos programa, kurioje dalyvauja komikai ne tik iš Škotijos, bet ir iš kitų šalių. The Stand komedijos klubas turi 22 000 adresatų sąrašą. 2009 metais Glazgo ir Edinburgo klubuose kartu sudėjus buvo parduota 10 000 bilietų. Per metus šiuose klubuose surengiama apie 600 komedijų vakarų. Per savaitę abiejuose (Glazgo ir Edinburgo) The Stand komedijos klubuose parduodama vidutiniškai 1600 bilietų.

Glazge esantis The Stand komedijos klubas buvo atidarytas 2000 m. balandžio 14-ąją. Iš pradžių jis buvo atidaromas penkias dienas per savaitę, o nuo iki 2003 metų, kaip ir Edinburge esantis The Stand komedijos klubas, jis ėmė veikti setynias dienas per savaitę. Čia įsikūręs licenzijuotas baras, kur galite užsisakyti kokteilį ar bokalą alaus. Įėjimo kaina į šį kasnakt veikiantį klubą prasideda vos nuo 2 svarų antradieniais, kuomet vyksta kassavaitinė Red Raw naujokų programa.

Per visą gyvavimo laikotarpį, The Stand komedijos klubas buvo aplankytas tokių garsių komikų kaip Billy Connolly, Fred MacAulay, Kevin Bridges, Des Clarke ir Frankie Boyle.

The Stand komedijos klubas yra lyderiaujantis tokio pobūdžio klubas visoje Jungtinėje Karalystėje ir vieta, kur vyksta Tarptautinis komedijos festivalis.

Lėšų rinkimas

Kasmet The Stand komedijos klube rengiama apytiksliai dešimt labdaros vakarų, kurių metu sukauptos lėšos skiriamos įvairioms labdaros organizacijoms, tokioms kaip Raudonasis kryžius ir Amnesty international. Nuo 2005 metų The Stand komedijos klubas sugebėjo pagerinti šių organizacijų finansinę padėtį, nes jos negauna pajamų iš atliekamų paslaugų.

Nauji komikai

Apsilankę Glazge tradiciniais ar pigiais skrydžiais ir atvykę į The Stand komedijos klubą antradienį, turėsite galimybę stebėti Red Raw naujokų programą, kurios metu savo talentus gali pademonstruoti pradedantieji komikai.

Paklausti apie pasikeitimus klubo veikloje per gyvavimo metus, įkūrėjai pastebėjo, kad komedija tampa vis populiaresnė, kadangi dabar bilietai perkami tūkstančiais kas savaitę, o tai yra daug daugiau, nei ką tik atsidarius klubui.

The Stand komedijos klubas – naudinga informacija

Atvykę į Glazgą tradiciniais ar pigiais skrydžiais, The Stand komedijos klubą galite pasiekti metro, išlipę netoliese esančioje šv. Enoch stotyje. Taip pat galite atvykti 44A maršruto autobusu. Jei vyksite išsinuomotu automobiliu, Woodlands kelią, kur yra The Stand komedijos klubas, pasieksite važiuodami M8 greitkeliu į 20 jungtį iš rytų arba į 19 jungtį iš vakarų pusės. The Stand komedijos klubas įsikūręs adresu: Woodlands kelias 333, Glazgas, G3 6NG. Įėjimo kaina svyruoja nuo 2 svarų už įėjimą antradieniais (naujokų vakaras) iki maksimalios 15 svarų sumos šeštadieniais. Patartina bilietus rezervuoti arba įsigyti iš anksto.

Pigūs skrydžiai į Glazgą

Pigius lėktuvų bilietų pasiūlymus į Glazgą, Škotiją, teikia tokios aviakompanijos kaip Scandinavian Airlines, Air Baltic, KLM Royal Dutch Airlines ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Glazgą palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Glazgo  oro uoste (angliškai „Glasgow Airport“). Nuo oro uosto iki miesto centro kursuoja Arriva 500 Glasgow Flyer ir AirDirect 757 ekspreso autobusai (kelionė trunka apie 20 minučių), taip pat galite pasiimti taksi ar išsinuomoti automobilį. Platesnė informacija apie susisiekimą nuo oro uosto interneto svetainėje www.glasgowairport.com.