Serravalle prekybos centras Italijoje

Nuostabiu kraštovaizdžiu turtinga vieta, vardiniai drabužiai ir mažesnės kainos. Toks apibūdinimas puikiai atspindi Serravalle prekybos centrą, esantį netoli Milano, gražiame Piemonte regione tarp Milano ir Genujos miestų. Serravalle prekybos centras, vadinamas Serravalle outlet – tai didžiausias dizainerių ir garsių gamintojų drabužių, aksesuarų ir ne tik išpardavimo prekybos centras visoje Europoje. Viduje galima ne vien pasižvalgyti, bet ir įsigyti garsių dizainerių ir prekinių ženklų drabužių už prieinamą kainą. Prada, Bulgari, Dolce & Gabbana, Roberto Cavalli, Salvatore Ferragamo, La Perla, Etro, Tommy Hilfiger, Pal Zileri ir Nike facto prekiniai ženklai čia įperkami kievienam, nes išpardavimai vyksta kiaurus metus.

Serravalle prekybos centras

Milanas –  viena iš mados sostinių Europoje ir pirkinių čia kaip danguje žvaigždžių. Parduotuvės tikrai užburiančios, ir jei įsigijote pigius lėktuvų bilietus į Milaną per pačius drabužių, aksesuarų ir avalynės išpardavimus, čia tikrai rasite tai, ko seniai ieškojote. Bet, kita vertus, būkime sąžiningi, šiame mieste ne išpardavimų metu daugumai žmonių pirkiniai neįkandami, yra tokių parduotuvių, kur galima tik seilę nuryti, bežiūrint į vitrinose išrikiuotas grožybes. Bet, dėl to neverta nusiminti, Serravalle prekybos centras – tikras dizainerių gaminių išparduotuvių rojus, kuriame turbūt nė vienas turistas nepraleidžia progos apsilankyti.

Serravalle prekybos centras – kiekvieno kišenei

Serravalle prekybos centras – vietinių stileivų ir turistų, atvykusių į Milaną pigiais skrydžiais,  traukos centras. Vaikščiojimas po 180 mėgstamų dizainerių prekių ženklų parduotuvių virsta kažkuo daugiau nei tiesiog “pirkimo procesu”: jis virsta emocija. Vykstant traukiniu ar autobusu nuo Milano link pirmo Italijoje Serravalle išparduotuvių centro, tai tarsi savotiška atradimo kelionė per įtaigų istorinį miestą Liguria, įsikūrusį žalių kalvų Gavi zonoje. Na, o pats Serravalle prekybos centras užvaldo patogumo, elegancijos ir nuolaidų nuo 30% iki 70%  įkarščiu ištisus metus.  Garsių dizainerių, tokių kaip Dolce & Gabbana, Prada, Versace ” prekių ženklai čia įperkami kiekvienam. Priedo, prekybos centre daug siurprizų, rodos akimirksniu išsipildo visos svajonės būti madingam.

Lankytini objektai šalia Serravalle

Priežasčių aplankyti Serravalle išparduotuvių tinklą ne vien apsipirkimui, apstu. Kalvingoje Gavi zonoje įsikūręs Serravalle prekybos centras apsuptas žavingo “scenarijaus” – pilių, gero maisto ir vyno. Tai taip pat puikus pradinis taškas link lankytinų vietų, tokių kaip Libarna. Libarna – mažas kaimelis netoli Serravalle, stebinantis archeologinės zonos senovės romėnų miesto liekanomis. Čia galite pamatyti išskirtine apdaila pasižyminčius amfiteatrą, teatrą, du gyvenamuosius kvartalus ir kelias miesto gatveles. Mozaikos gyvenamųjų namų valgomuosiuose – tikrai vertos dėmesio.

Curone, Grue ir Ossona slėniai garsėja  juodais ir baltais triufeliais, kurie prideda puikų skonį virtuvei pasauliniu mastu. Čia maisto ir vyno takai – platus skanių sūrių, virtos ir konservuotos mėsos, gero vyno ir saldainių pasirinkimas lauktuvėms artimiesiems, neįsigijusiems pigių skrydžių į Italiją.

Vos kelios minutės nuo Serravalle prekybos centro – šokolado miestas, dviračių čempionų garsus muziejus ir paskutinis, be ne mažiau įdomus lankytinas objektas –  spalvingosios palazzos (rezidencijos). Šios rezidencijos priklausė genujų bajorams ir puošė miesto centrą savo tapyba, siūlančia  optines iliuzijas piliečiams ir šalies svečiams.

Cinque Terre pakrantė  ir Genoa – niekada nepraradęs savo žavesio vaizdingas, jaukus ir tuo pat metu atviras turistams kampelis. Genoa visada buvo ir bus jūros sostinė, su dideliu uostu ir garsiuoju akvariumu. Portofino yra šios provincijos perlas – toks nuostabus, kad visuomenės grietinėlė švartuojasi jo mažame uoste.

Pigūs skrydžiai į Milaną

Pigius lėktuvų bilietus į Milaną siūlo Wizzair, Lufthansa, Lot Polish Airlines avialinijos. Nuo Milano oro uosto iki aukščiau aprašyto Serravalle prekybos centro galima nuvykti nuomotu automobiliu (išsinuomoti galima www.rentalcars.com), greitkeliu A7 Milanas – Genuja, Serravalle Scrivia išvažiavimas (AL), nuoroda A26 / 7, Novi Ligure išvažiavimas (AL). Kita kelionės transporto priemone galima rinktis traukinį Milan – Genoa linija, Arquata Scrivia geležinkelių stotis. Serravallle prekybos centras pasiekiamas ir autobusu – paprastai 10 valandą ryto išvyksta iš  Milano (Foro Bonaparto MM1 Cairoli mm2 Lanza, šalia Piazza Castello) ir 11, 30 valandą atvyksta į Serravalle dizainerių prekinių ženklų išparduotuvių prekybos centrą. Pasirengę atnaujinti savo drabužių spintą pavasariniu garderobu? Įsigykite pigius lėktuvų bilietus į Milaną dabar!