Sea life jūrų muziejus Anglijoje

Sea life jūrų muziejų galima rasti net keliuose žemynuose bei įvairiose šalyse, tačiau kiekvienas muziejus yra vis kitoks ir nepakartojamas. Blekpulio jūrų muziejus siūlo pažvelgti į nuostabų jūrų pasaulį bei pamatyti vieną didžiausių ryklių kolekcijų Europoje.

Sea life jūrų muziejus

Sea life jūrų muziejus yra muziejų tinklas, išsibarstęs po įvairias Europos bei Azijos šalis, Amerikos valstijas, taip pat muziejaus padalinius galima rasti Naujoje Zelandijoje bei Autralijoje. Tai komercinis projektas, tačiau didelį dėmesį skiriantis ne tik pelnui, bet prisideda ir prie gyvūnų globos, gelbėjimo bei nykstančių jūrų gyvūnijos rūšių išsaugojimo bei veisimo. Kiekvienas akvariumas siūlo unikalią patirtį ir vis kitokį žvilgsnį į paslaptingą jūrų gelmių gyvenimą, kuris tikrai sužavėjus visus lankytojus, atvykusius tradiciniais ar pigiais skrydžiais.

Sea life jūrų muziejus Blekpulyje

Sea life jūrų muziejus Blekpulyje yra vienas iš kelių padalinių, esančių Anglijoje. Šis muziejus gali pasigirti viena didžiausių tropinių ryklių kolekcijų visoje Europoje. Iš viso muziejuje yra per 1000 įvairiausių jūros gyvūnų nuo pačių mažiausių jūros arkliukų, ryškiaspalvių žuvelių iki didžiulių rajų bei ryklių.

Jūrų muziejuje yra daugiau nei 50 skirtingų parodų, pavyzdžiui, galite atrasti pradingusią Atlantidą, jūros arkliukų karalystę, jūros pakrantės gyvūniją, Viktorijos laikų stiliaus tiltą, vedantį per dirbtinį upelį, ir baseinėlį, kuris labiausiai patiks mažiausiems muziejaus lankytojams. Jame, prižiūrimi muziejaus darbuotojų, vaikai gali savo rankomis paliesti keletą vandenų gyvūnų, pavyzdžiui, krabą ar vėžlį. Kaip ir visuose Sea life jūrų muziejuose, taip ir šiame, rasite ir įspūdingąjį povandenį tunelį, kuriame pasijusite it atsidūrę jūros dugne. Stoviniuodami tunelyje galėsite stebėti įspūdinguosius ryklys, šmirinėjančius tiesiai virš jūsų galvos!

Viena įdomiausių zonų visame Blekpulio akvariume yra Amazonija. Salėje atkurti ne tik gyvybe bei plėšriosiomis piranijomis knibždantys Amazonės upės vandenys, bet ir miškas, kupinas nepaprastų egzotinių paukščių giesmių, lengvo rūko, vandens čiurlenimo. Tiesa, miškas, rūkas bei paukščių čirpavimai nėra tikri, tačiau ši muziejaus dalis palieka nepakartojamą įspūdį visiems lankytojams, atvykusiems tradiciniais ar pigiais skrydžiais.

Gyvūnų maitinimas – dar viena atrakcija lankytojams

Turistams, atvykstantiems tradiciniais ar pigiais skrydžiais į šalis, neretai rūpi aplankyti zoologijos sodus bei jūrų muziejus, kur gali išvysti gausybę įvairiuose mūsų planetos kampeliuose gyvenančių gyvūnų. Ne mažesnė atrakcija – stebėti, kaip yra maitinami įvairūs gyvūnai. Blekpulio Sea life jūrų muziejus kiekvieną dieną rengia viešus skirtingų didžiųjų žuvų maitinimus – ryklių bei rajų. Reginys, kaip ryklys į gabalus plėšo mėsos davinį, ne vienam paliks neišdildomą įspūdį.

Naudinga informacija keliautojams

Sea life jūrų muziejus lankytojų, atvykstančių tradiciniais ar pigiais skrydžiais, laukia kiekvieną dieną nuo 10 iki 17 valandos. Paskutiniai bilietai parduodami likus valandai iki uždarymo. Bilietas suaugusiajam į jūrų muziejų kainuoja 15 svarų sterlingų, vaikams – 12. Turistams, atvykstantiems tradiciniais ar pigiais skrydžiais, siūloma nusipirkti bilietus internetu, tokiu būdų galite sutaupyti apie 10 proc. kainos, o ypatingų pasiūlymų metu ir daugiau.

Blekpulio viešasis transportas

Visą reikalingą informaciją apie Blekpulio viešąjį transportą galite sužinoti šioje svetainėje, čia rasite autobusų bei tramvajų tvarkaraščius, miesto žemėlapius, kuriuose pažymėtos stotelės ir kitos naudingos informacijos. Kelionė viešuoju transportu gali kainuoti  nuo 1 iki 2.5 svarų. Jūrų muziejų lengvai pasieksite bet kokiu tramvajumi, važiuojančiu nuo pajūrio zonos. Sea life jūrų muziejus yra įsikūręs tarp Centrinio tilto ir Blekpulio bokšto.

Pigūs skrydžiai į Blekpulį

Pigius lėktuvo bilietų pasiūlymus į Blekpulį, Angliją, jums gali pasiūlyti tokios aviakompanijos kaip Czech Airlines, Eurolot, Scandinavian Airlines ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Blekpulį palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Blekpulio oro uoste (angliškai „Blackpool Airport“)nuo oro uosto miesto centras pasiekiamas 5 autobusu, taksi arba nuomotu automobiliu. Plačiau apie susisiekimą skaitykite interneto svetainėje www.blackpool-airport-guide.co.uk.