Sandcastle vandens parkas Anglijoje

Sandcastle vandens parkas Blekpulyje, yra didžiausias vidaus vandens parkas Jungtinėje Karalystėje, su daugiau nei 18 čiuožynių ir pramogų, todėl nenuostabu, kad jis yra viena lankomiausių vietų Blekpulio mieste. Čia turėsite galimybę nusileisti pirmąja pasaulyje vertikalia vandens čiuožyne, išbandyti ilgiausius pasaulyje vandens kalnelius bei mėgautis kitomis pramogomis ir parko teikiamais malonumais.

Sandcastle vandens parkas – didžiausias Jungtinėje Karalystėje

Sandcastle vandens parkas (lietuviškai “smėlio pilies”) Blekpulyje, yra didžiausias vidaus vandens parkas Jungtinėje Karalystėje, su daugiau nei 18 čiuožynių ir pramogų, todėl nenuostabu, kad jis yra viena lankomiausių vietų Blekpulio mieste. 84 laipsnių atogrąžų klimato vandens parke tikrai ras ką nuveikti tiek maži, tiek dideli. 2012 metais buvo sukurtos kelios naujos teminės čiuožynės, kurios prasideda nuo parko stogo ir driekiasi lauke, o po to vėl grįžta į pastatą. Montazooma – tai paini čiuožynė su 360 kilpų ir posūkių, o Actekų kriokliai – tai tamsus tunelis, vedantis į baseiną.  Abi čiuožynės priklauso Hyperzone vandens parko sričiai, kuri kelia jaudulį. Dar keletas ekstremalių šios zonos čiuožynių – tai Masterblaster – ilgiausi vandens kalneliai pasaulyje, SideWinder – pirmoji pasaulyje vertikali vandens čiuožynė, ar labiau atpalaiduojanti laisvai tekanti Ushi Gushi upė, ir žinoma, populiarusis Typhoon Lagoon bangų baseinas. Platesnę informaciją apie atrakcionus ir kitas vandens pramogas galite rasti interneto svetainėje www.sandcastle-waterpark.co.uk. Užsukę į oficialią Sandcastle vandens parko svetainę, tuo pačiu galėsite susiplanuoti ir savo vizitą.

Jauniesiems vandens parko lankytojams siūloma apsilankyti Caribbean Storm Treehouse (pažodžiui išvertus į lietuvių kalbą reiškia “Karibų audros medžio namelis”), kuris yra interaktyvi nuotykių žaidimų aikštelė su didžiuliu kokoso riešutu, iš kurio kaskadomis išteka virš 600 galonų vandens ant nieko neįtariančių “aukų” galvų. Šioje žaidimų aikštelėje nuotaiką kelia ir vandens patrankos, mini čiuožynės bei daug kitų atrakcionų. Mažiesiems Sandcastle vandens parko lankytojams čia organizuojamos ir gimimo dienos šventės.

Jei vandens pramogų metu išalksite, ar ištrokšite, galėsite užsukti į keletą parko kavinių ir barų. Waterfalls cafe kavinėje – didelis užkandžių ir gaiviųjų gėrimų pasirinkimas, Bongo Bongo Burger Shack kavinėje tiekiamas kaštas ir šaltas maistas, Snack Shack tiekia šviežius sumuštinius ir salotas, o Palm Trees Snack Shack galėsite mėgautis užkandžiais, pica, traškučiais ir dešrainiais.

Informacija lankytojams

Sandcastle vandens parkas yra atviras ištisus metus ir laukia lankytojų iš viso pasaulio. Vandens parko darbo laikas priklauso nuo metų laiko ir savaitės dienų, todėl patariama prieš apsilankant vandens parke, užsukti į jo interneto svetainę www.sandcastle-waterpark.co.uk ir pasitikslinti darbo laiką.

Vaikams iki 3 metų lankymasis vandens parke yra nemokamas, vaikams nuo 3 iki 5 metų apsilankymas kainuoja apie 10 £, 6-11 metų amžiaus – apie 10,50 £, o asmenims nuo 12 metų – apie 12,50 £. grupėms ir šeimoms yra taikomos nuolaidos. Lankymasis Hyperzone parko zonoje kainuoja papildomai, kaina svyruoja nuo 2,50 iki 5 £, priklausomai nuo lankytojų amžiaus.

Kaip pasiekiamas Sandcastle vandens parkas?

Įsikūręs tiesiai priešais Blackpool Pleasure paplūdimį, milžiniškų patalpų Sandcastle vandens parkas driekiasi jūros krantinės pusėje. Iki parko galima atvykti nuomotu automobiliu, automobilių stovėjimo aikštelė yra tiesiai šalia vandens parko, tiesa, automobilių parkavimas yra mokamas.

Iki Sandcastle vandens parko galima vykti ir traukiniu, Blekpulio pietinė geležinkelio stotis yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo parko. Patogu vykti ir autobusu – Nr. 1 maršruto autobusas stoja priešingoje gatvės pusėje nei vandens parkas, beliks tik pereiti gatvę. Šalia parko yra ir tramvajų stotelė, tad galite atvykti ir tramvajumi.

Pigūs skrydžiai į Blekpulį

Pigius lėktuvo bilietų pasiūlymus į Blekpulį, Angliją, jums gali pasiūlyti tokios aviakompanijos kaip Czech Airlines, Eurolot, Scandinavian Airlines ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Blekpulį palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Blekpulio oro uoste (angliškai “Blackpool Airport”)nuo oro uosto miesto centras pasiekiamas 5 autobusu, taksi arba nuomotu automobiliu. Plačiau apie susisiekimą skaitykite interneto svetainėje www.blackpool-airport-guide.co.uk.