Pietinis tiltas Anglijoje

Pietinis tiltas yra mažiausias iš trijų pramogų ir atrakcionų tiltų Blekpulyje. Nepaisant to, čia siūloma išskirtinių pramogų visai šeimai, o ypač tiems, kurie mėgsta ekstremalius pojūčius ir adrenalino pliūpsnius. Adrenalino zonoje rasite patčius moderniausius ir smagiausius atrakcionus, kurie ne vieną priverčia klykti kartu iš baimės ir džiugesio!

Pietinis tiltas – pramogų zona visai šeimai

Blekpulio pakrantėje yra trys tiltai, vadinami pierais (pier – tiltas, nevedantis į kitą sausumos pusę), kurie ištisus metus traukia miesto svečius dėl gausybės siūlomų pramogų. Pagrindinis yra Centrinis tiltas, tačiau nei Šiaurinis nei Pietinis tiltas, kuris yra iš visų mažiausias, nėra kuo nors prastesnis. Atvirkščiai, kiekvienas jų siūlo bent šiek tiek skirtingas atrakcijas visiems, atvykusiems tradiciniais ar pigiais skrydžiais. Pietinis tiltas ramesnė pramogų zona, laikoma šeimynine pramogų vieta, tačiau garsėja nepaprastai smagiais, tikriems adrenalino gerbėjams skirtais, atrakcionais.

Pietinis tiltas po pastatymo ilgą laiką buvo vadintas Viktorijos tiltu, norint pagerbti XIX a. pabaigoje Angliją valdžiusią karalienę Viktoriją, tačiau pervadintas Pietiniu, norint pabrėžti loginę seką – netoli jo stovi Centrinis ir Šiaurinis tiltai. Pietinis Tiltas buvo pradėtas statyti 1892 m., siekiant pajūrio zoną paversti pramogų vieta. Iš pradžių ant tilto vykdavo orkestro pasirodymai, buvo įrengti keli saldumynų ir ledų kioskeliai, nedidelės karuselės. Tiltas per daugiau nei šimtmetį egzistavimo savo veidą pakeitė net kelis kartus, kol galiausiai tapo toks, kokį jį gali pamatyti visi, atvykę į Blekpulį tradiciniais ar pigiais skrydžiais, – modernus, bet šiek tiek dvelkiantis vintažine dvasia.

Pietinis tiltas siūlo daugybę įvairių pramogų linksmybių ištroškusiems lankytojams, atvykusiems tradiciniais ar pigiais skrydžiais. Čia gausu suvenyrų bei žaidimų kioskų. Galite žaisti dartais, bandyti ant butelio kakliuko užmesti nedidelius lankus, šaudyti į balionus ar plastikinius ančiukus, o jei pasiseks – laimėsite kokį nors prizą. Kaip ir daugumoje atrakcionų parkų, prie Pietinio tilto rasite jau įprastais tapusias atrakcijas – siaubo kambarį, elektrinius automobilius, vaikiškas karuseles bei daug kitų niekada nepabostančių atrakcijų.

Pietinis tiltas – vieta adrenalino mėgėjams

Prie Pietinio tilto galite rasti įvairiausių karuselių, tinkamų tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Tačiau neretai miesto svečiai, atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais, prie šio tilto traukia dėl išskirtinių pramogų – adrenalino zonos, čia stovi pačios įspūdingiausios ir didžiausią šiurpą bei adrenalino antplūdį keliančios karuselės. Čia galima laisvai kristi net iš 38 metrų aukščio, skrieti didžiuliu greičiu ore kartus su dviem draugais karuselėje iškalbingu pavadinimu „Sky screamer“ (dangaus rėksnys). Ši karuselė šiek tiek primena laisvą kritimą, tačiau Jūs ne tik krisite, bet ir būsite sukami aplink karuselę, kilsite ir vėl leisitės. Galėsite ne tik patikrinti savo jėgas, bet ir ar atrakcionas vertas savo pretenzingo pavadinimo. Adrenalino zonoje iš viso rasite 6 atrakcionus, kurie pareikalaus jūsų stiprybės bei ištvermės.

Naudinga informacija keliautojams

Pietinis tiltas dirba nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, 2013-ųjų sezoną pradės vasario pabaigoje. Pramogų kainos jame nesiskiria nuo kitų Blekpulio pramogų zonų. Atrakcionai, skirti adrenalino mėgėjams, yra išskirtinė ir kiek brangesnė pramoga. Miesto svečiams, atvykusiems tradiciniais ar pigiais skrydžiais, siūlomos kelios nepaprastos karuselės, bilietas į kurias gali kainuoti nuo 3 iki 15 svarų. Dažniausiai vienas pasilinksminimas karuselėje trunka apie 10 minučių. Šias karuseles gali išbandyti visi, kurių ūgis yra bent 140 cm. Linksmintis šiuose atrakcionuose galima tik esant palankioms oro sąlygoms.

Blekpulio viešasis transportas

Visą reikalingą informaciją apie Blekpulio viešąjį transportą galite sužinoti šioje svetainėje, čia rasite autobusų bei tramvajų tvarkaraščius, miesto žemėlapius, kuriuose pažymėtos stotelės ir kitos naudingos informacijos. Kelionė viešuoju transportu gali kainuoti  nuo 1 iki 2.5 svarų.

Pigūs skrydžiai į Blekpulį

Pigius lėktuvo bilietų pasiūlymus į Blekpulį, Angliją, jums gali pasiūlyti tokios aviakompanijos kaip Czech Airlines, Eurolot, Scandinavian Airlines ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Blekpulį palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Blekpulio oro uoste (angliškai “Blackpool Airport”)nuo oro uosto miesto centras pasiekiamas 5 autobusu, taksi arba nuomotu automobiliu. Plačiau apie susisiekimą skaitykite interneto svetainėje www.blackpool-airport-guide.co.uk.