Lavinia vyninė Ispanijoje

Ispanijos sostinėje Madride yra Lavinia vyninė, kuri pasižymi puikiai sukurta atmosfera ir atspindi vyno kultūrą ir tradicijas. Pirmame pastato aukšte yra vyno parduotuvė. Čia visi gėrimai laikomi pagal visas taisykles, kad būtų išlaikyta puiki kokybė. Antrame aukšte yra puikus restoranas ir baras, kuriame galima gerai praleisti laiką.

Lavinia vyninė Madride

Lavinia vyninė (Lavinia boutique) labiausiai vertinama parduotuvė ne tik tarp Madrido miesto gyventojų, bet ir tarp turistų. Vyno parduotuvė, kurioje didžiulis pasirinkimas vyno, šampano ir stiprių alkoholinių gėrimų asortimentas. Nepraleiskite progos įsigiję įprastus ar pigius lėktuvo bilietus apsilankyti Madride esančioje Lavinia vyninėje, kurioje ne tik galėsite įsigyti gėrimų, bet ir sužinoti apie vyno istoriją ir kultūrą. Lavinia vyninės atidarytos ne tik Madride, bet ir Barselonoje, Paryžiuje, Ženevoje, Odesoje ir Kijeve.

Vyno kultūra 

Ispanijos sostinėje esanti Lavinia vyninė pasižymi puikiai sukurta atmosfera, kuri atspindi vyno kultūrą. Šioje vietoje juntama ypatinga pagarba visoms vyno laikymo tradicijoms. Pirmame pastato aukšte yra vyno parduotuvė. Visi vyno buteliai laikomi horizontalioje padėtyje, o temperatūra siekia 14–19 °С. Šiose patalpose drėgmės yra 70 procentų. Kiekvienas pirkėjas iš čia išeina įsigijęs puikios kokybės gėrimų, todėl Lavinia vyninė yra populiariausia vyno parduotuvė visame mieste.

Puikios kokybės gėrimai

Lavinia vyninėje labai patogus prekių išdėstymas, todėl Jūs atvykę į šią parduotuvę labai greitai rasite ko ieškote. Visi gėrimai sudėti pagal pagaminimo šalis. Čia galima įsigyti 20 šalių gėrimų: Ispanija, Italija, JAV, Argentina, Prancūzija, Čilė, Australija ir kitų šalių. Įsigiję įprastus ar pigius lėktuvo bilietus galėsite atvykti į Madridą ir apsilankyti išskirtinėje vyninėje, kurioje yra puikios kokybės gėrimai.

Restoranas

Pagrindinis Lavinia vyninės tikslas tai pagarba kiekvienam gėrimo buteliui, nepriklausomai nuo to, kokia jo kaina. Čia galima įsigyti vyno, šampano ar kitų stipriųjų alkoholinių gėrimų nuo 10 iki 33 tūkstančių eurų.  Antrame aukšte yra puikus restoranas, kuriame klientus aptarnauja, tik turintys patvirtintas žinias apie vynus, padavėjai. Be to, čia dirba ir labai jaukus baras, kuriame taip pat galima puikiai praleisti laiką.

Naudinga informacija lankytojams

Lavinia vyninė yra adresu: Calle de Jose Ortega y Gasset 16. Patogiausias susisiekimas yra metro. Reikia važiuoti 5 ar 9 linijos metro iki „Nunez de Balboa“ sustojimo. Taip pat galima vykti 1, 9, 19, 51, 74 ar N 4 numerio autobusu iki „Velazquez – J. Ortega y Gasset“ arba 1 ar 74 numerio autobusu iki „J. Ortega y Gasset – Claudio Coello“ sustojimo. Jeigu nenorite vykti visuomeniniu Madrido miesto transportu, tai galite išsinuomoti automobilį arba vykti taksi.

Darbo laikas

Atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais į Madridą, Lavinia vyninėje galėsite apsilankyti bet kuriuo metų laiku. Lankytojai laukiami nuo pirmadienio iki šeštadienio – nuo 10.00 val. iki 21.00 val. Įėjimas yra nemokamas. Išsamesnės informacijos ieškokite internetinėje svetainėje adresu www.lavinia.es (deja, tik ispanų kalba).

Pigūs skrydžiai į Madridą

Apsilankę Madride galėsite ateiti į Lavinia vyninę, kurioje galima ne tik įsigyti puikaus vyno, šampano ar kitų gėrimų, bet ir puikiai praleisti laiką bare ar restorane. Tai galėsite padaryti atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais į Madridą. Pigius lėktuvo bilietus siūlo aviakompanijos tokios kaip Lufthansa, EasyJet, Ryanair, Wizzair, Vueling, Aer Lingus, Finnair, LOT Polish Airlines, Cheh Airlines ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Madridą palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Madrido Barajas oro uoste (Aeropuerto Internacional de Madrid – Barajas, MAD). Nuo miesto centro jis yra nutolęs apie 12 kilometrų. Iš oro uosto reguliariai kursuoja autobusai ir metro. Autobusai dieną kursuoja kas 15, o naktį – kas 35 minutes. Bilieto kaina – 2 eurai. Iš terminalų T2 ir T4 miestą galima pasiekti su metro. Bilieto kaina – apie 3 eurus. Iki miesto centro galite vykti ir taksi ar išsinuomoti automobilį. Plačiau apie susisiekimą nuo Madrido Barajas oro uosto skaitykite interneto svetainėje www.aeropuertomadrid-barajas.com.