Kva Kva vandens atrakcionų parkas Rusijoje

Kva Kva vandens atrakcionų parkas Maskvoje yra vienas didžiausių ir geriausių vandens parkų visoje Europoje. Ekstremalūs nusileidimo kalneliai, vaikiški baseinai, įvairiausios pramogos – daug juoko ir teigiamų emocijų čia tikrai nestinga. Jame yra įkurtas ir SPA centras, taip pat barai ir restoranai.

Kva Kva vandens atrakcionų parkas

Įspūdingas Kva Kva vandens atrakcionų parkas Maskvoje duris atvėrė 2006 metais ir labai greitai užkariavo daugybės lankytojų širdis. Yra daug vandens pramogų parkų įvairiose šalyse, kuriuos galbūt jau teko aplankyti, tačiau Kva Kva vandens atrakcionų parkas yra vienas didžiausių ir geriausių vandens parkų visoje Europoje, kurį Jūs tiesiog privalote pamatyti.

Ekstremalūs nusileidimo kalneliai, vaikiški baseinai, įvairiausios pramogos –  daug juoko ir teigiamų emocijų čia tikrai nestinga. Jame yra įkurtas ir SPA centras, taip pat barai ir restoranai.

SPA centre turėsite galimybę išbandyti rusišką pirtį, suomišką sauną, mėgautis kitomis SPA procedūromis: klasikiniu masažu, kūno įvyniojimu į šokoladą, plaukiojimu SPA baseine.

Baruose ir restoranuose lankytojų visada laukia malonios staigmenos. Mitologinis interjeras, senovės laikų dvasia, žvaigždėmis ir kometomis nusėtas „dangus“. Japonų, italų ir kitokie europietiškos virtuvės patiekalai – tai dar vienas malonumas Jūsų kūnui. Turėsite galimybę įvertinti aukščiausios klasės, patyrusių virėjų sugebėjimus Kva Kva parke.

Turite puikią progą apsilankyti šiame vandens parke, pasinaudoję pigius skrydžius siūlančių aviakompanijų paslaugomis.

Kva Kva vandens atrakcionų parkas – atrakcija visai šeimai

Kva kva vandens atrakcionų parkas yra puiki atrakcija visai šeimai. Mažiesiems lankytojams yra įrengtos atskiros saugios vietos ir žaidimų aikštelės. Jie gali šaudyti vandens patrankomis, mėgautis įvairiomis kitomis atrakcijomis ir netgi pastovėti po pačiu tikriausiu kriokliu.

Tuo tarpu vyresni vaikai ir ekstremalius nuotykius mėgstantys suaugusieji gali išbandyti kvapą gniaužiančias atrakcijas.  Šiurpinančius pojūčius patirsite „Juodojoje skylėje“ – visiškos tamsos ir pašėlusio greičio atrakcijoje. Mėgstantiems ekstremalius pojūčius taip pat yra galimybė išbandyti nusileidimo kalnelius „Laukinė upė“, „Tsunami“.

Yra įrengtas ir „šeimyninis“ nusileidimo kalnelis, kurį mielai gali išbandyti visa šeima kartu.

Na, o norintiems pabėgti nuo miesto triukšmo, atsipalaiduoti ir mėgautis romantiška aplinka, siūloma išbandyti „Lagūna“. Tai tarsi ramybės oazė vandenyje – vandens srovių masažas nuramins ne tik kūną, bet ir sielą.

Pigiais skrydžiais nuvykę į Kva Kva vandens atrakcionų parką patirsite ne tik pliūpsnį teigiamų emocijų ir neišdildomų įspūdžių, bet turėsite nuostabius prisiminimus visam gyvenimui.

Kva kva vandens atrakcionų parkas visada laukia Jūsų

Kva Kva vandens atrakcionų parkas yra įsikūręs 1 km nuo Maksvos, 19 km nuo Maskvos centro, Mytiščių mieste, Komunistų g. (rus. г. Мытищи, ул. Коммунистическая).

Pigiais skrydžiais nuvykę į Maskvą, Kva kva vandens parką pasieksite tikrai nesunkiai. Nuvykti ten galima iš Maskvos metro stoties autobusu Nr. 333 ar bet kuriuo kitu transportu, vykstančiu į tą pusę. Vykstant savo transportu, reikia važiuoti į šiaurės rytus nuo Maskvos centro.

Lankytojai vandens parke laukiami kiekvieną dieną 10–22 val. Kva kva vandens atrakcionų parkas dirba ir darbo dienomis, ir savaitgaliais. Tad nuvykti ten galite Jums patogiausiu laiku. Telefonai pasiteiravimui +7 (495) 258-06-83; +7 (495) 789-69-18

Pigūs skrydžiai į Maskvą

Pigius skrydžius į Maskvą siūlo aviakompanijos Utair, Aeroflot, Transaero airlines, Airbaltic ir kt. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Maskvą palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Maskvoje yra keletas oro uostų, kuriuose leidžiasi pigių aviakompanijų lėktuvai – Vnukovo, Šeremetjevo ir Domodedovo, todėl įsigydami bilietus pasitikrinkite, kuriame iš jų leisis Jūsų lėktuvas.

Maskvos centras pasiekiamas išvystyta transporto sistema – iš oro uostų važiuoja specialūs autobusai, traukiniai, taksi, galite iš anksto užsisakyti pervežimą privačiu automobiliu. Centre gerai išvystyta metro sistema, o pasak turistų, pačios metro stotys yra tarsi muziejai, kuriuos verta pamatyti. Naujausią ir svarbiausią informaciją apie susisiekimą metro Maskvoje rasite tinklapyje  http://engl.mosmetro.ru/.

Prieš vykdami į Maskvą nepamirškite pasidomėti, kokių Jums reikės papildomų dokumentų (vizų, tranzitinių vizų, leidimų ir pan.). Informaciją apie vizas keliaujant į Rusija rasite tinklapyje http://www.russianvisa.org/.