Jardines de Zoraya restoranas Ispanijoje

Jardines de Zoraya restoranas – tai tradicinio Granados flamenko šokio restoranas, įsikūręs istoriniame Albaicin rajone. Flamenko šokis, suformuotas įvairių kultūrų, būdingų Iberijos pusiasalio pietuose, geriausiai reprezentuoja Andalūzijos folklorą ir yra esminė Granados gyventojų gyvenimo dalis. Lankydamiesi Granadoje, nepraleiskite progos praleisti vakarą Jardines de Zoraya restorane flamenko šokio ritmu ir paragauti tradicinės virtuvės patiekalų bei ispaniškų vynų.

Jardines de Zoraya restoranas Granadoje

Granada garsėja flamenko šokiu, kuris dažnai yra vadinamas flamandų šeimos palikimu dėl tradicijos jį šokti per čigonų vestuves.  Jardines de Zoraya restoranas – tai tradicinio Granados flamenko šokio restoranas, įsikūręs istoriniame Albaicin rajone. Ši miesto sritis garsėja siauromis gatvelėmis bei ant kalvų stovinčiais nuostabiais namais, žvelgiančiais į Granados perlą – Alhambros rūmus. Privačių terasų sodai čia atveria puikius vaizdus, būdingus Albaicin sričiai. Jardines de Zoraya restoranas yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo kitos lankytinos Granados vietos – Mirador de San Nicolas.

Flamenko šokis Ispanijos ritmu

Flamenko šokis, suformuotas įvairių kultūrų, būdingų Iberijos pusiasalio pietuose, geriausiai reprezentuoja Andalūzijos  folklorą ir yra esminė Granados gyventojų  gyvenimo dalis. Grojimas gitara, dainavimas ir plojimas delnais amžių amžius skambėjo šioje žemėje. Anksčiau, šokiai gitaros ir plojimo delnais ritmu, vienijo Ispanijos žmones susibūrimams namuose, smuklėse ir gatvėse. Iš pradžių, flamenkas buvo skurdžiojo visuomenės sluoksnio – valstiečių ir čigonų gilaus skausmo išraiška, žinoma kaip “cante jondo”. Šiandien, flamenko šokis yra tipiška Romų festivalių dalis, kuomet grupė žmonių, sudarytų iš gitaristo, šokėjų ir ir perkusisto kaitina turistų, atvykusių į Granadą tradiciniais ar pigiais skrydžiais, aistras. Jardine de Zoya Restoranas yra būtent ta vieta, kur išvysite ir patirsite visus flamenko aspektus: ritmą, muziką, šokius ir dainas. Pasirodymų metu flamenko varijuoja nuo solea, tango, alegria, granaína, tanguillo, seguiriya, ir žinoma, bulería, šalies čigonų nepakeičiamo flamenko šokio ritmo. Vakarai, praleisti Jardines de Zoraya restorane, yra puiki galimybė patirti flamenko šokio magiją ir parsivežti į namus dalelę Ispanijos aistros.

Jardines de Zoraya restoranas nuo 8 iki 10.30 val. vakaro, ištisus metus siūlo flamenko gyvus pasirodymus. Flamenko šou trunka apie 1 valandą ir susideda iš gitaristų, perkusininkų, dainininkų ir dviejų šokėjų. Restorano personalas didžiuojasi, galėdamas pristatyti stulbinamą Granados šokėją – Ana Cali, kurios karjera, kaip profesionalios flamenko šokėjos prasidėjo kai jai buvo vos 7 metai. Bendradarbiaudama su įvairiais muzikantais, Ana Cali čia su lankytojais dalinasi  savo legendiniu talentu kiekvieną sekmadienį, antradienį ir trečiadienį nuo 8 val. ir 10:30 val. vakaro. Flamenko šou vyksta patogiame ir erdviame restorano valgomajame, augančių palmių apsuptyje.

Restorano virtuvė

Jardines de Zoya restoranas turi vidaus erdvę ir didelę lauko terasą, kuri talpina iki 150 žmonių. Vasarą terasoje veikia aušinimo sistema, o žiemą, šildymo sistema, kurios padeda sukurti patogią atmosferą ištisus metus. Tai puiki vieta organizuoti renginius, vestuves, banketus, verslo pietus ar vakarienę…

Restorano ispaniška virtuvė vilioja įvairių rūšių keptos mėsos patiekalais, troškinta jaučio uodega, Iberijos kiaulienos kepsniais, ispaniškos rūkytos mėsos ir jūrų gėrybių patiekalais, jūrų velniais, vėrinukais, tokiais kaip omarai su migdolų padažu, ispaniška paelja ir ne tik. Turistus, įsigijusius tradicinius ar pigius lėktuvų bilietus į Granadą, Jardines de Zoya restoranas vilioja ir desertais: naminiu graikišku jogurtu su bananų irisais ir romu, šokolado fondiu ir daug daugiau. Na, o gomurį ir skrandį galutinai patenkina kruopščiai atrinktas ispaniškas vynas, pavyzdžiui, Barranco Oscuro, Veleta ir Muñana.

Kaip pasiekiamas Jardines de Zoraya restoranas? 

Jardines de Zoraya restoranas nuo Granados miesto centro lengvai pasiekiamas Nr. 31 autobusu (nuo Plaza Nueva), išlipti reikėtų San Salvador bažnyčios stotelėje. Iki restorano galima vykti ir automobiliu bei taksi. Platesnė informacija apie susisiekimą interneto svetainėje www.jardinesdezoraya.com.

Pigūs skrydžiai į Granadą

Pigius skrydžius į Granadą, Ispaniją, vykdo tokios aviakompanijos kaip Finnair, Lot Polish Airlines, Tyrolean Airways ir kitos. Lėktuvai leidžiasi Granados Frederico Garcia Lorca Granada-Jaen oro uoste, nuo miesto nutolusiame apie 16 kilometrų. Nuo oro uosto susisiekimas galimas autobusais, taksi ir nuomotais automobiliais, išsami informacija apie transportą ir maršrutus pateikiama interneto svetainėje www.andalucia.com.