Grand Prix kartodromas Anglijoje

Legendinis Birmingemo Grand Prix kartodromas yra tikriausiai labiausiai žinoma kartingų trasa Jungtinėje Karalystėje, sudominanti ne retą tradiciniais ar pigiais lėktuvo bilietais į Birmingemą atvykusį turistą, mėgstantį ekstremalias pramogas. Nuo Birmingemo miesto nutolęs apie vieną kilometrą, Grand Prix kartodromas yra neginčijamai geriausias Go Kart auto sporto centras centrinėje Anglijos grafystėje, galintis pasigirti modernia, tarptautine, nacionaline, GP ir jauniesiems lenktynininkams skirtomis trasomis. Apsilankymas Grand Prix kartodrome – tai adrenalino dozė aktyvių ir ekstremalių pramogų mėgėjams.

Grand Prix kartodromas – žinomiausia kartingų trasa Anglijoje

Legendinis Birmingemo Grand Prix kartodromas yra tikriausiai labiausiai žinoma kartingų trasa Jungtinėje Karalystėje, sudominanti ne retą tradiciniais ar pigiais lėktuvo bilietais į Birmingemą atvykusį turistą, mėgstantį ekstremalias pramogas. Nuo Birmingemo miesto nutolęs apie vieną kilometrą, Grand Prix kartodromas  yra neginčijamai geriausias Go Kart auto sporto centras centrinėje Anglijos grafystėje, galintis pasigirti modernia tarptautine, nacionaline, GP ir jauniesiems lenktynininkams skirtomis trasomis bei visa eile profesionaliai įrengtų pagalbinių patalpų. Garsus Birmingemo Grand Prix kartodromas yra pelnęs tarptautinę reputaciją ir yra mėgiamas lenktynių komandų bei vairuotojų profesionalų, o pigiais skrydžiais atvykę į Birmingemą, dabar ir Jūs turite galimybę apsilankyti šiame kartodrome ir pasivažinėti viena iš geriausių trasų.

Grand Prix kartodromo trasos

Grand Prix kartodromas naudoja nuo 120cc Honda kartingų, skirtų jauniesiems lenktynininkams, iki Sodi GT3 270cc Honda ThunderKarts kartingų, skirtų suaugusiems. Šis iškiliausias Grand Prix kartodromas vienu metu gali talpinti iki 400 varžovų, pradedant nuo pradedančiųjų vairuotojų, baigiant profesionaliais lenktynininkais. Puiki technika, įranga ir svetingas aptarnavimas bei užtikrintos saugios sąlygos garantuoja puikų laiko praleidimo būdą tiek įmonėms, tiek grupėms, tiek individualiems asmenims.

Naujoji tarptautinė Grand Prix kartodromo trasa yra dabartinių ir buvusių Britanijos čempionų namai, pelnytai užsitarnavusi savo vardą tarptautiniu mastu.  Jei esatę važiavę kartingais tik uždarose patalpose, ji Jums gali pasirodyti kiek per sudėtinga. Ši trasa puikiai apšviesta prožektoriais ir juolab, puikiai įrengta. Jos stovėjimo aikštelėje telpa iki 200 automobilių, o be to jame įrengta naujausia MAGIX AMB laiko nustatymo sistema, fiksuojanti laiką vienos tūkstantosios sekundės tikslumu. Jos dydis ir erdvumas puikiai pritaikytas ne tik patyrusiems čempionams, bet ir įmonėms, grupėms, norintiems išbandyti savo vairavimo gebėjimus.

Jaunųjų lenktynininkų trasa yra sukurta siekiant suteikti jauniesiems vairuotojams galimybę paragauti lenktynių virpulio. Patyrę instruktoriai naujokams papasakoja apie automobilius, saugų vairavimą ir lenktyniavimo subtilybes bei gudrybes. Ši trasa idealiai tinka asmenims nuo 8 metų.

GP kartingų trasa skirta bandymams, ši, taip vadinama greitoji trasa reikalauja didelio vairuotojų susikaupimo ir susikoncentravimo, nes ji yra itin sudėtinga – su staigiais posūkiais, kilpomis ir pan. Ši trasa padeda daugiau važinėjusiems uždaruose kartodromuose adaptuotis prie važinėjimosi po atviru dangumi.

Paskutinioji, Nacionalinė trasa, yra legendinis iššūkis labiausiai patyrusiems Anglijos sportininkams. Ši trasa idealiai tinka vairuotojams, lenktyniaujantiems mažesniu greičiu, bet sudėtingesne trasa su daugiau varžovų. Kaip ir Naujoji tarptautinė trasa, ši yra apšviesta prožektorių, talpina 200 automobilių, turi pagalbines patalpas ir stebėjimo zoną.

Naudinga informacija Grand Prix kartodromo lankytojams

Grand Prix kartodromas, tiksliau jo biuras atviras antradieniais – sekamdieniais, nuo 10:00 iki 18:00 val. ir suteiks Jums visą informaciją, reikalingą Jūsų vizitui. Kontaktai:  0121 327 7700, sales@grandprixkarting.co.ukSusisiekimas iki kartodromo patogiausias automobiliu, išsamią informaciją kaip važiuoti ir žemėlapį rasite interneto svetainėje www.grandprixkarting.co.uk.

Pigūs skrydžiai į Birmingemą

Pigius lėktuvų bilietus į Birmingemą, Angliją, jums gali pasiūlyti tokios aviakompanijos kaip Brussels Airlines, Scandinavian Airlines, Air Baltic, Estonian Air, Lufthansa, Čekijos avialinijos ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Birmingemą palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Birmingemo tarptautiniame oro uoste.

Oro uostas nuo Birmingemo miesto centro nutolęs apie 10,2 km į pietryčius. Oro uostą aptarnauja Birmingemo stotis, jungianti terminalus nemokamu traukiniu, veikiančiu tarp 0515-0200. Iki miesto centro traukiniai kursuoja reguliariai, maždaug kas 10minučių. Kelionė tiesioginiu traukiniu trunka apie 10 minučių, bilieto kaina – apie 3,10 £. Iki miesto centro galima vykti ir A24 taksi, laukiančiu keleivių prie pat oro uosto terminalų, arba 900 autobusu, bilieto kaina į vieną pusę – apie 1.80£. Plačiau apie susisiekimą Birmingeme, skaitykite www.birminghamairport.co.uk.