Gardalando atrakcionų parkas Italijoje

Greta Gardos ežero įsikūręs Gardalando atrakcionų parkas yra trečias pagal populiarumą visoje Europoje. Adrenalino mėgejai čia galės išbandyti net 6 ekstremalius ir 26 paprastesnius atrakcionus. Tie kas ieško ramesnio poilsio, galės apsilankyti 4D kino teatre, stebėti animuotus pasirodymus ar užsukti į akvariumą ir susipažinti net su 150 rūšių povandeninio pasaulio gyventojų rūšių.

Gardalando atrakcionų parkas Italijoje

Turbūt nesiginčys, kad Italija yra garsi savo slidinėjimo kurortais, nuostabiais gamtos kampeliais, skaniais ledais ir kava. Tačiau ar žinojote, jog Italijoje yra puikių atrakcionų parkų adrenalino ištroškusiems drąsuoliams? Vienas tokių – Gardalando atrakcionų parkas – trečias pagal populiarumą visoje Europoje. Parkas įsikūręs tarp Peschiera ir Lazise miestų, Gardos ežero pakrantėje.

Gardalando atrakcionų parkas buvo atidarytas 1975m. liepos 19d. Parkas pamažu plėtė savo teritoriją ir augino lankytojų reitingus, kol 1984m. buvo pasiektas metinis 1 milijono lankytojų rekordas. 2007m. Gardalandas jau galėjo pasigirti 3 milijonais pramogautojų per metus. Valdomas Merlin Entertainment grupės, atrakcionų parkas yra pats populiariausias visoje Italijoje. Šiandien čia yra 6 amerikietiškieji kalneliai, o iš viso net 32 atrakcionai. Tarp žymiausių atrakcionų 0 Mėlynasis tornadas, Stebuklingas kalnas, Mamutas, Atlantida, orto Bruco ir kt.

Be įvairiausių linksmųjų kalnelių, Gardalando atrakcionų parkas siūlo ir begalę kitų pramogų: čia veikia 4D kino teatras, nustatytomis valandomis vyksta Magiškos chemijos, Jambo Jambo, Stebuklingų nuotykių ir kitos šou programos. Parko teritorijoje taip pat įsikūręs akvariumas, kuriame išvysite jūrų liūtus, galėsite pakeliauti stikliniu povandeniniu tuneliu, pačiupinėti ryklio kiaušinį ir stebėti rajų maitinimą. Kino teatre rodomi įdomūs filmai apie povandeninio pasaulio gyvenimą. Jūrų akvariume susipažinsite net su 150 įvairiausių jūros gyvūnijos rūšių.

Naudinga informacija apie Gardalando atrakcionų parką

Savo lankytojų Gardalando atrakcionų parkas laukia beveik ištisus metus: kovo 31d. – birželio 14d., bei rugsėjo 10-30 dienomis parkas veikia nuo 10 iki 18val., birželio 15d. – rugsėjo 9d. – nuo 10 iki 23val., spalio – sausio mėn – parkas dirba savaitgaliais bei mokinių atostogų metu nuo 10 iki 18val. Pilną parko grafiką galite pasitikrinti čia.

Vienos dienos bilietas suaugusiajam į Gardalando atrakcionų parką kainuoja 36 eurus. Jeigu įsigysite bilietą internetu konkrečiai datai, jis Jums kainuos 29.50 euro. Bilietus į parką galite įsigyti šioje svetainėje. Trijų šeimos narių bilietas kainuoja 90 eurų, keturių – 120 eurų, o penkių – 150 eurų. Įėjimas vaikams iki vienerių metų ir neįgaliesiems, kurie negali patys savimi pasirūpinti – nemokamai. Nuolaidos yra taikomos vaikams iki 10 metų bei pensijinio amžiaus žmonėms, taip pat karininkams ir neįgaliesiems, kurie savimi pasirūpinti gali patys. Jeigu pageidaujate, galite įsigyti kombinuotą bilietą į Gardalando atrakcionų parką ir čia esantį akvariumą. Toks bilietas suaugusiajam kainuoja 39.50 euro.

Į Gardalando atrakcionų parką galite atvykti automobiliu arba traukiniu. Jeigu keliaujate automobiliu, rinkitės greitkelį Milanas – Venecija, ir išsukite ties mokėjimo punktu prie Peschiera del Garda. Nuo išvažiavimo iš greitkelio parkas vos už poros kilometrų. Nuo Peschiera del Garda traukinių stoties, pro kurią kursuoja traukiniai Milanas-Venecija, Gardalando atrakcionių parkas yra už 2km. Iš stoties kas 30 minučių nemokamas autobusas vežą į Gardalandą.

Pigūs skrydžiai į Bergamą

Skrydžius į Italijos miestą Bergamą siūlo aviakompanijos Ryanair, Wizzair, S7 Airlines, Wind Jet ir kt. Lėktuvai leidžiasi Bergamo Orio al Serio oro uoste, kuris nuo miesto centro nutolęs 4 km. Labai dažnai skrydžius į Bergamą, kuris nuo Milano nutolęs vos per 45km,  siūlo pigių skrydžių aviakompanijos. Į Bergamo oro uostą iš miesto centro galite nuvykti Terravision bei Autostradale linijų autobusais. Šie autobusai vyksta ir į Milano centrinę stotį. ATM linijos autobusai kursuoja tarp oro uosto ir traukinių stoties. Iš Bergamo geležinkelio stoties važiuoja ir specialus oro uosto autobusas. Kelionė kainuoja 2 eurus ir trunka apie 15 minučių. Iš Bergamo traukinių stoties traukiniai kursuoja į Milaną, Brescia bei Lecco.