Džordžo Benkrofto parkas Anglijoje

Džordžo Benkrofto parkas yra naujausias parkas Blekpulyje, kuris buvo atidarytas tik 2006 metais. Parkas suskirstytas į poilsio, vaikų aikštelės bei aktyvaus poilsio zoną, kurioje įrengtos krepšinio ir futbolo aikštelės. Parko pažiba – du laipiojimo bokštai, kurie yra pagrindinė ir pati smagiausia atrakcija.

Džordžo Benkrofto parkas – naujausias parkas Blekpulyje

Džordžo Benkrofto parkas (George Benkroft park) savo vartus lankytojams atvėrė 2006 metais ir tapo naujausiu parku Blekpulyje. Parkas buvo pavadintas buvusio Blekpulio tarybos nario vardu. Nors Džordžo Benkrofto parkas dydžiu tikrai negalėtų lygintis su istoriniu Blekpulio Stenlio parku, tačiau yra puikiai suprojektuotas 8 hektarų ploto parkas, kuriame dera poilsio ir pramogų zonos. Būtent dėl plataus pramogų tinklo vos įrengtas parkas iškarto pelnė Blekpulio gyventojų ir miesto svečių, atvykusių tradiciniais ar pigiais skrydžiais, simpatijas.

Džordžo Benkrofto parkas yra suskirstytas į kelias skirtingų paskirčių zonas. Dalį parko užima rekreacinė ir poilsio zona, kurią puošia sodas, gėlynas bei miškas. Paskaičiuota, kad parke auga per 600 medžių ir mažiausiai 70000 įvairių krūmų bei kitokių augalų. Vaikams yra skirta uždara ir spalvinga žaidimų aikštelė, kurioje įrengta čiuožyklų ir įvairių sūpynių. Aktyvaus poilsio mėgėjai parke gali žaisti krepšinį, futbolą bei laipioti specialių šiai pramogai skirtų bokštų sienomis!

Džordžo Benkrofto parko pažiba – du laipiojimo bokštai

Visus, atvykusius tradiciniais ar pigiais skrydžiais ir apsilankiusius Džordžo Benkrofto parke, visuomet stebina įdomios architektūros modernūs laipiojimo bokštai. Čia gali laipioti visi norintys šiltuoju metu sezonu. Parke galima išsinuomoti visą reikalingą įrangą: šalmą, saugos diržus, pirštines, o tuomet kibti į nepakartojamą nuotykį. Lipančius į panašias dirbtines trasas pirmą kartą apmoko treneriai. Visų, užlipusių į vieno iš bokštų viršų, laukia maloni staigmena – atsiverianti nuostabi parko panorama.

Bokštai yra pagaminti iš trijų 20 metrų aukščio betoninių blokų, suglaustų ir sutvirtintų specialiomis patvariomis medžiagomis. Pabrėžiama, kad bokštai atitinka visus tarptautinius saugumo ir kokybės reikalavimus. Ant vienos iš trijų kiekvieno bokšto atramų yra iškaltas milžiniškas miesto pavadinimas – Blackpool. Kiekviena bokšto siena yra pažymėta skirtingomis spalvomis, žyminčiomis trasos sudėtingumą. Iš viso Džordžo Benkrofto parkas 36 trasas, į kurias gali kopti ir lankytojai, atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais.

Parko lankytojams, atvykusiems tradiciniais ar pigiais skrydžiais, kurie nesiryžta iš karto kopti į 20-ies metrų aukščio bokštą, yra skirta maždaug 3 metrų siena, į kurią galima lipti tik su svarbiausiomis apsaugomis, tačiau be virvės. Siena yra sulipdyta iš didžiulių išsikišusių granitinių akmenų, į kuriuos patogu įsikibti. Tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas prieš lipant į bokštą!

Naudingi patarimai keliautojams

Turistai, atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais, parke esantį laipiojimo bokštą gali aplankyti tik šiltuoju metu laiku. Bilieto kaina gali svyruoti nuo 3.50 iki 5 svarų sterlingų, papildomai jums kainuos įrangos nuoma, pilno įrangos rinkinio kaina yra 4 svarai. Bokštai lankytojams būna atviri penkias dienas per savaitę, pirmadienį bei antradienį nuo 17 iki 20 val., penktadienį nuo 18 iki 19 val., o savaitgaliais dirba beveik visą dieną: nuo 11.30 iki 17.30 val.

Blekpulio viešasis transportas

Visą reikalingą informaciją apie Blekpulio viešąjį transportą galite sužinoti šioje svetainėje, čia rasite autobusų bei tramvajų tvarkaraščius, miesto žemėlapius, kuriuose pažymėtos stotelės ir kitos naudingos informacijos. Kelionė viešuoju transportu gali kainuoti  nuo 1 iki 2.5 svarų. Parką lengvai rasite nuo miesto centro eidami Seasiders gatve, iš tolo turėtumėte pamatyti iškilusius laipiojimo bokštus.

Pigūs skrydžiai į Blekpulį

Pigius lėktuvo bilietų pasiūlymus į Blekpulį, Angliją, jums gali pasiūlyti tokios aviakompanijos kaip Czech Airlines, Eurolot, Scandinavian Airlines ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Blekpulį palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Blekpulio oro uoste (angliškai „Blackpool Airport“)nuo oro uosto miesto centras pasiekiamas 5 autobusu, taksi arba nuomotu automobiliu. Plačiau apie susisiekimą skaitykite interneto svetainėje www.blackpool-airport-guide.co.uk.