Alton Towers pramogų parkas Anglijoje

Alton Towers pramogų parkas – tai teminis pramogų parkas, kurortas, įsikūręs Stafordšyre, laikomas vienu geriausių teminių parkų visoje Jungtinėje Karalystėje ir 9-uoju labiausiai lankomu atrakcionų parku Europoje. Jame yra daug unikalių atrakcionų, kai kurie iš jų – pirmieji tokie pasaulyje. Parkas suskirstytas į temines, pačiais įvairiausiais pavadinimais sritis, atspindinčias juose esančias pramogas. Alton Towers parko komplekse taip pat yra Alton Towers viešbutis, Splash Landings viešbutis, vandens parkas, SPA ir išskirtinis golfo bei konferencijų centras.

Alton Towers pramogų parkas – 9-asis labiausiai lankomas Europoje

Alton Towers pramogų parkas – tai teminis pramogų parkas, kurortas, įsikūręs Stafordšyre, Anglijoje. 2011 metais jis pritraukė 2,7 milijono tradiciniais, pigiais lėktuvo bilietais ar kitais būdais į Angliją atvykusių lankytojų, todėl laikomas populiariausiu ir geriausiu teminiu parku Jungtinėje Karalystėje ir 9-uoju labiausiai lankomu teminiu parku Europoje. Šiame parke vasaros sezono metu dirba daugiau nei 2000 darbuotojų,  iš kurių daugiau nei 1000 dirba visą darbo dieną. Alton Towers kurorte yra ne vien tik teminis parkas, bet ir Alton Towers viešbutis, Splash Landings viešbutis, vandens parkas, SPA ir išskirtinis golfo bei konferencijų centras, tad kiekvienas čia atras veiklos. Nustatyta, kad didžiausias lankytojų Alton Towers pramogų parke apsilankymo skaičius per parą yra 28.000 svečių. Pastaruosius du dešimtmečius, parko reklaminė muzika buvo Edvardo Grygo klasikinė kompozicija. Alton Towers pramogų parkas yra suskirstytas į daug teminių, atskirus pavadinimus turinčių sričių, tokių kaip: Forbidden Valley (lietuviškai: Uždraustasis slėnis), Mutiny Bay (lietuviškai: Mutiny paplūdimys), Towers Street (lietuviškai: Bokštų gatvė) ir daug daug kitų.

Alton Towers pramogų parko atrakcionai

Pagrindiniai Alton Towers pramogų parko atrakcionai yra: NemesisOblivionAirRita ir Th13teen. Nemesis atrakcionas – tai apverstieji kalneliai, sukeliantys adrenalino pliūpsnį, jie buvo atidaryti 1994 metais, Forbidden Valley teritorijoje ir nuo atidarymo jais pasivažinėjo daugiau nei 50 milijonų žmonių. Oblivion atrakcionas – tai plieno kalneliai, kurie yra pirmieji vertikalaus kritimo kalneliai pasaulyje. Šis atrakcionas turi 1,4 metro aukščio apribojimus, jo maksimalus greitis 68 mph ir jis yra trečiasis sparčiausias atrakcionas Anglijoje. Air atrakcionas įsikūręs Forbidden Valley teritorijoje ir yra pirmasis skraidantis atrakcionas. Atrakciono lankytojai jame užima gulėjimo poziciją ir jaučiasi taip, lyg skristų labai arti žemės, virš takų, medžių ir uolų. Tai aukščiausias atrakcionas, kuriuo gali pasigirti Alton Towers pramogų parkas. Rita atrakcionas – tai įspūdingai greitėjantis atrakcionas, įsikūręs Dark Forest teritorijoje. Šis atrakcionas per 2,5 sekundės išvysto greitį iki 61.1 mph. Šio atrakciono lankytojai turi būti aukštesni nei 1,4 metrų ūgio. Paskutinysis populiariausias atrakcionas, kurį Alton Towers pramogų parkas siūlo būtinai išbandyti – tai Th13teen atrakcionas, atidarytas 2010 m. kovo 20 dieną – pirmasis vertikalus laisvojo kritimo atrakcionas. Tai traukinys, laisvuoju kritimu krentantis visiškoje tamsoje, maždaug 5 metrus.

Naudinga informacija Alton Towers pramogų parko lankytojams

Labiausiai britų ir tradiciniais ar pigiais lėktuvo bilietais į Angliją atvykstančių turistų mylimas Alton Towers pramogų parkas yra ideali dienos praleidimo vieta ekstremalias pramogas mėgstantiems žmonėms ar šeimoms su vaikais. Alton Towers pramogų parkas lankytojams atidarytas nuo kovo mėnesio pabaigos iki lapkričio pradžios, paprastai nuo 10:00 val. ryto, o užsidaro labai įvairiai, darbo laiką prieš vykstant patartina pasitikrinti interneto svetainėje www.altontowers.com/events/opening-times.

Vienos dienos apsilankymas Alton Towers pramogų parke suaugusiems kainuoja £45.00, vaikams – £36.00, šeimai – £33.75pp, tačiau jei pirksite bilietus iš anksto, internetu, jie Jums atsieis pigiau, bilietus galite įsigyti čia www.altontowers.com/tickets. Informaciją, kaip pasiekiamas Alton Towers pramogų parkas, rasite interneto svetainėje www.altontowers.com/events/how-to-find.

Pigūs skrydžiai į Birmingemą

Pigius lėktuvų bilietus į Birmingemą, Angliją, jums gali pasiūlyti tokios aviakompanijos kaip Brussels Airlines, Scandinavian Airlines, Air Baltic, Estonian Air, Lufthansa, Čekijos avialinijos ir kitos. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Birmingemą palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Lėktuvai leidžiasi Birmingemo tarptautiniame oro uoste.

Oro uostas nuo Birmingemo miesto centro nutolęs apie 10,2 km į pietryčius. Oro uostą aptarnauja Birmingemo stotis, jungianti terminalus nemokamu traukiniu, veikiančiu tarp 0515-0200. Iki miesto centro traukiniai kursuoja reguliariai, maždaug kas 10minučių. Kelionė tiesioginiu traukiniu trunka apie 10 minučių, bilieto kaina – apie 3,10 £. Iki miesto centro galima vykti ir A24 taksi, laukiančiu keleivių prie pat oro uosto terminalų, arba 900 autobusu, bilieto kaina į vieną pusę – apie 1.80£. Plačiau apie susisiekimą Birmingeme, skaitykite www.birminghamairport.co.uk.