Alpamare vandens parkas Šveicarijoje

„Alpamare“ vandens parkas – tai visus metus veikiantis vandens pramogų parkas Plaffikon mieste. Čia galėsite ne tik patirti ekstremalių pojūčių, bet ir atsipalaiduoti terminiuose baseinuose. Puiki pramogų vieta visai šeimai. Ypatingai laimingi bus vaikai, nes jiems čia dėmesio ir pramogų tikrai nebus per mažai.

Alpamare vandens parkas šalia Ciuricho ežero

Alpamare vandens parkas lankytojus priima bet kuriuo metų laikų. Jis įsikūręs nuostabioje vietoje – ant kalvos ir prie pat Ciuricho ežero. Šis vandens pramogų parkas yra Plaffikon mieste. Tik čia galėsite nusileisti nuo visoje Europoje ilgiausio kalnelio, kurio ilgis 260 metrų. Jeigu Jūs atvyksite įprastais ar pigiais skrydžiais į Ciurichą, tai vandens parke patirti įspūdžiai  tikrai Jūsų nenuvils.

Alpamare vandens parke yra puiki pramoga – kalnų upė. Prie pat yra įspėjantis užrašas: „Tik labai patyrusiems plaukikams“. Žinoma, Jūs neturėtumėte išsigąsti, nes tai – tik reklaminis šūkis. Upės tėkmė, kuri imituojama šioje trasoje, nepakankama, kad galėtų pastūmėti iš vietos stovintį žmogų.

„Balla – Balla“

Kaip ir bet kuriame vandens pramogų parke, taip ir Alpamare vandens parke, svarbiausia ir daugiausia dėmesio sulaukianti pramogų dalis – kalneliai. Ne tik mažieji, bet ir suaugusieji čia galės išbandyti savo jėgas. Alpamare vandens parkas turi daugybę kalnelių, kurie patenkins bet kurio lankytojo reikalavimus. Ilgos trasos patiks mėgstantiems jausti ekstremalius pojūčius ilgiau, o kas nori tik trumpų pramogų, gali rinktis trumpas trasas. Puiki pramoga leistis nuo kalnelio, kuriame oro srovė kartais Jus perverčia į kitą pusę.

Greičio gerbėjai neliks nusivylę tamsos tuneliu, kuriame greitis toks didelis, kad kartais atrodo, jog nepavyks išsigelbėti iš šio tunelio. Jeigu bijote tamsos, tai pabandykite nusileisti nuo kalnelio, kurio viduje yra net 20 tūkst. lempučių apšvietimas. Viena trasa pavadinta Niagaros krioklio vardu. Tai 160 metrų kalnelis. Visoje Europoje ilgiausias kalnelis „Balla – Balla“ pavadinimu yra šiame vandens parke, o jo ilgis siekia net 260 metrų.

Dirbtinės bangos

Alpamare vandens parkas tiks bet kokio amžiaus žmonėms. Tad atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais ir norėdami tik ramaus poilsio, galite apsilankyti pirtyse ar nueiti į masažo kabinetą. Grožio puoselėjimui galite pasirinkti grožio procedūras, o norintys sportuoti ras puikiai įrengtą sporto salę. Ieškantys ramaus poilsio, gali plaukioti dirbtinių bangų baseine, kuris leis mėgautis maloniu poilsiu įsivaizduojant, kad esate prie jūros. Terminis baseinas lauke – puiki pramoga žiemą, žinoma ir vasarą galite mėgautis juo.

Naudinga informacija lankytojams

Alpamare vandens parkas yra adresu: Gwattstrasse 12, Pfäffikon. Nuo Ciuricho miesto reikia vykti S2 arba S8 linijos elektriniu traukiniu ir išlipti „Plaffikon“ sustojime. Atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais į Alpamare vandens parką kartu su vaikais, kuriems yra iki 6 metų – nereikės jiems pirkti bilieto. Nuo 6 iki 15 metų vaikams pirmadieniais – penktadieniais bilietas kainuos 31.50 Šveicarijos frankų, o savaitgaliais – 34.50 Šveicarijos frankų. Suaugusieji už bilietą pirmadieniais – penktadieniais mokės 39 Šveicarijos frankus, o savaitgaliais – 42 Šveicarijos frankų. Nepamirškite pasidomėti nuolaidomis šeimoms, grupėms ar gimtadienį švenčiantiems asmenims. Alpamare vandens parkas nuo pirmadienio iki ketvirtadienio lankytojus priima nuo 10 val. iki 22 val., penktadieniais – šeštadieniais nuo 10 val. iki 23 val., o sekmadieniais nuo 10 val. iki 21 val. Detalesnę informaciją rasite adresu: http://www.alpamare.ch/.

Pigūs skrydžiai į Ciurichą

Pailsėti ir patirti ekstremalių pojūčių galite Alpamare vandens parke. Jame galite apsilankyti įsigiję pigius lėktuvo bilietus į Ciuricho miestą. Pigius lėktuvo bilietus siūlo aviakompanijos Aeroflot, Airbaltic, Air Berlin, Austrian Airlines, EasyJet, Finnair, LOT POlish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines ir kt. Paspaudę ant nuorodos, galėsite gauti nemokamą skrydžių kainų į Ciurichą palyginimą ir sužinoti, kuri aviakompanija siūlo pigiausius lėktuvo bilietus Jūsų pasirinkta data. Tradicinių ir pigių skrydžių lėktuvai leidžiasi Ciuricho – Kloteno oro uoste, kuris nuo centro yra nutolęs maždaug 12 km. Oro uoste, nusileidus požemine perėja, po pačiu terminalu, įsikūrusi traukinių stotis. Iš traukinių stoties į Ciuricho miesto centrą galima vykti S – Bahn Ciuricho traukinių linijomis S2 ir S16.